Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mért van hogy barátnőmet...

Mért van hogy barátnőmet kiközösítik az egész suliból mert csendes mindig piszkálják csúfolják ez miért van?

Figyelt kérdés
érettebb minden lánynál 13 éves 170cm és az alakja is jó és van egy 1 éves kapcsolata de nem értem miért csinálják ezeket vele vissza nem szol semmit mért hagyja tanárok se szeretik
2009. aug. 1. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha szólna bármit is, csak még jobban piszkálnák, mert tudják, hogy idegesíti.

Nagyon sok gonosz gyerek van sajnos.

Miért nem szeretik a tanárok?

2009. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudom de egy szerűen nem bírják
2009. aug. 1. 10:21
 3/8 A kérdező kommentje:
régen mindig szomorkodott amióta van barátja sokall boldogab
2009. aug. 1. 10:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom a barátnődet!

Nekem is volt egy osztálytársam akit csúfoltak,piszkáltak,mert nem úgy öltözködött mint mi,zsíros volt a haja,csendes volt...Én szeretem őt(mint barátot),én nem azt látom,hogy mik a rossz dolgai,hanem hogy mik a jók.Jó a humora,kedves,okos lány.Én sem értettem miért kell kiközösíteni azért mert kívülről más mint mi...

Röhögtek rajta,papírzsebit szaggattak szét és az órán rádobálták a hajára...Remélem a középiskolában jobban fogja érezni magát!

2009. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

aki valahogy kilóg, azt mindig kiközösítik

valamennyire csapatban kell gondolkodni,, nem szabad magadat kihúzni mindenből, többiektől elkülönülni, esetleg lenézni

még munkahelyen sem


új suli, új közösség, több érdeklődés a többiek iránt, sok humorral, ez a jelenlegi veszett fejsze nyele

2009. aug. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de amikor sulit akar cserélni hisztiznek hogy maradjon
2009. aug. 2. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Persze, mert unatkoznnak, ha nem lenne kit piszkálni. Én azt mondom, ha a barátnőd valóban érettebb a koránál, akkor semmibe tudja ezt venni. Örülj, hogy a legjobb barátnőd nem enged a "tömegvonzásnak", hanem egyedi, és felvállalja azt is, hogy emiatt kiközösítsék! Egyébként lehet, hogy irigyek is rá a barátja miatt, 13éves korban kevés lánynak van 1 éves párkapcsolata.
2009. aug. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálták általánosban de amiótaközépiskolás vagyok már jobb.Ha valaki más mint az átlag azt általában lenézik, kiközösítik.
2009. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!