Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek a kamasz lányommal...

Szerintetek a kamasz lányommal aki 16 éves egy 27 éves férfi összejöhet? Még nincs semmi közöttük de a lányomnak tetszik?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 12:39
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez nem korfuggo. Probalj meg minnel tobb infot osszegyujteni a fickorol, es ha lehet talalkozz vele. Lehetseges, hogy jo hatassal lenne a lanyodra, aki mar nem kisgyerek. A szemelyisegetol fugg hogy osszejojjenek- e, nem pedig a koratol.
2012. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Vele semmi bajom nincs, csak nem tudom hogy akar e valamit a lányomtól egyáltalán e , nem akarok hogy csalódjon :(
2012. szept. 22. 13:28
 3/40 anonim ***** válasza:
50%
Ha a lányod is akarja, akkor sajnos nem tudsz semmit tenni, mert betöltötte a 14. életévét, és így szabadon lehet bármi köztük törvény szerint.
2012. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

16 - 27 év...


11 év korkülönbség... Nem volna sok, de még most oltári nagy különbség.


Egyik még gyerek, a másiknak lassan családot kéne alapítani...

Szülőként azért elbeszélgetnék a komával.

2012. szept. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
És akkor most mi mondjuk meg, h összejöhet vagy nem? :) Nézd, attól is függ a lányod mennyire érett már egy ilyen idős pasihoz...és hogy a pasi mennyire pasi vagy még kisfiú...de én nem hosszú közös jövőt jósolok nekik.
2012. szept. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
88%
Bar azt nem tudom miert kellett lepontozni, akkor is leriom amit gondolok. Tehat egy 18 eves fiu miatt is csalodhat. Viszont ha amiatt aggodsz hogy esetleg a srac nem akar tole semmit sem, beszelgess el egyikukkel a temarol, bar nem tudom a lanyod mit szolna hozza. Amennyiben nem orulne neki, hagyd hadd tapasztalja meg azt amit az elet hoz, mivelhogy nem mentheted meg ot minden csalodastol. Ha csalodnia kell, akkor pedig legy ott es tamogasd.
2012. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Igazából a pasi nagyon udvarias de nem ismerem annyira van egy dolog ami igencsak megnehezíti a lányom dolgát erről most nem szeretnék beszélni ,de a lényeg hogy nagyon kedves aranyos vele és udvarias is de nem tudom akar e tőle valamit fogalmam sincs a lányomnak eléggé tetszik mint férfi talán azért mert aki eddig tetszett neki kicsit megbántotta és már nem olyan jó a kapcsolatuk a másik fiúval mint régen ,talán ezért is lehet hogy beleélte magát ebbe, a 27 évessel pedig nem szeretnék erről beszélni mert ha ő semmit nem akar a lányomtól akkor elég kellemetlen lesz a szituáció
2012. szept. 22. 14:03
 8/40 anonim ***** válasza:
93%

Akkor leírom én a történetemet, hogy legyen egy pozitív példa is. 16 éves voltam, amikor összejöttem a párommal, aki akkor 36 éves volt. Eleinte féltem, hiszen 20 év korkülönbség van köztünk, és pedig még szinte gyerek vagyok. Annak ellenére, hogy mások érettebbnek, felelősségteljesnek tartottak, nem gondoltam, hogy működhetne, ráadásul féltem a családom reakciójától. De nagyon édes, kedves, udvarias volt velem. A 4. randinkon megcsókolt, azóta együtt vagyunk. Nem erőltetett semmit, a szüzességemet is csak akkor adtam oda neki, amikor én is késznek éreztem magam rá. Mellettem áll, támogat, én is őt. A korkülönbségből sose voltak problémáink, maximum annyi, hogy ő nem szeret annyira bulizni, így ha nagyon akarok bulizni, akkor haverokkal megyek. Igazából nagyon jó párosnak tartanak minket a környezetünkben élők. Szerencsére a családom is elfogadta őt, szinte már családtag.

Persze, sokan elítélnek olyanok, akik nem látnak bele az életünkbe. De igazából nem zavar, hiszen ez a mi életünk, és nekünk ez így tökéletes. Mellesleg együtt képzeljük az életünket, ami ha rajtunk múlik, akkor úgy is lesz. :)

1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt, pedig senki nem mondott volna többet 2-3 hónapnál.


Tehát szerintem függ a lányod érettségétől, illetve a férfi személyiségétől is. Ismerd meg a férfit, találkozzatok, beszélgessetek, szóba is hozhatod akár a lányoddal való kapcsolatát, terveit. Ha összeillenek és nem csak egy éjszakára kell neki, akkor szerintem engedd meg.


17/l

2012. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív választ, nekem a kapcsolattal semmi gondom nem lenne csak tényleg a férfin múlik hogy mi lesz köztük nem erőltetek semmi majd a lányom eldönti csak kíváncsi voltam az itteni véleményekre is hogy ki mit gondol erről ,a lányom elég érett szerintem ..
2012. szept. 22. 14:20
 10/40 anonim ***** válasza:
88%
Akkor még egy pozitiv példa, 17 éves voltam mikor összejöttünk a párommal aki akkor 35 éves volt. 18 év korkülönbség, ma 21 éves vagyok, ő 39, imádjuk egymást, és nagyon várjuk a kislányunk érkezését. Én korán érő, ő pedig későn érő típus, tökéletesen összeillünk, mellealeg bárhová el tudunk menni együtt, szórakozni, vacsorázni, moziba. Ellenben a vele egykorúakkal soha nem éreztem jól magam, nekik az alkohol és a drog volt mérvadó a buliba, nekem nem. Ha normális a fickó, jobb is szerintem hogy nem egy vele egykorú vagány sráccal kezd. Biztosan jobban fog rá vigyázni, mint egy 18 éves.
2012. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!