Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok hozzá? Ki...

Mit szólnátok hozzá? Ki lennétek akadva? Valamit még tudnák tenni?

Figyelt kérdés
A lányom 17 éves elszokott járni szórakozni a Tiszapartra éjfélig kiengedem. Mióta új osztályba került azóta viszont gyakori hogy részegen jön haza és tagadja. ma reggel is tiszta másnapos volt és ki volt szívva a nyaka. ő erre azt mondta hogy összejött egy sráccal és járnak, persze hogy 17 évesen összejön valakivel de ne az legyen már az első hogy kiszívassa a nyakát. félek hogy kicsúszik a kezeim közül megjegyzem sosem volt ilyen csak most szeptembertől változott meg
2012. szept. 29. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Fogd rövidebb pórázon!

Ne engedd el addig, csináljatok közös programokat, adj neki otthoni feladatot, ami leköti...


Egyébként milyen nyelven van ez a "tudnák"? Tudnék akart lenni?

2012. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Sokkal szigorúban fogd mind eddig, és egy kis szobafogság sem ártana.
2012. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ne engedd el, vagy csak rövidebb időre! az új osztályában biztos vannak olyan emberek akiknek megakar felelni, mert ott egyszerűen ez a menő. Sajnos manapság a kamaszok azzal menőznek, hogy ki és mikor szívta ki a nyakát.. Remélem sikerül megfegyelmezned!
2012. szept. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ma már mondta h szeretne találkozni a sráccal de én nem engedtem el. annyit mondott hogy jó akkor majd suli előtt meg utána.

azt pedig nem tehetem meg h megyek érte azért sem mert szerintem is ciki ha érte mennék akkor ő mit érezhetne, de azon felül két kis öccse van akivel itthon kell lennem.

belenyugszom és mondtam neki h megakarom ismerni a srácot mert hétvégén így nem fog sehova se menni és nem lesz számítógép se nem akarom fegyelmezni hiszen már lassan felnőtt lesz és nem is volt vele semmi baj nem értem hova tünt az a kislány aki a barátnőivel kiültek a játszóra beszélgetni vagy elmentek moziba vagy fagyizni...

2012. szept. 30. 11:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Kit érdekel mi a ciki vagy mi nem. Mond meg ez van két alkalom után futni fog haza mert nem akarja, hogy égest, pont azért tedd meg. Azért elég durva, hogy nyíltan kijelenti, hogy bármit mondasz ki fog játszani. Mond meg egy esélye van, ha nem ér haza a megadott időn belül másnap mész elé az iskolába.

Most fog elkanászodni ha ráhagyod, ezután még a suliból is lógni fog.

2012. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Ja, hogy valójában nem is akarsz semmit tenni, csak elméleti kérdés volt?


"nemsokára felnőtt lesz"


Lesz egy fenét!

A 18 csak jogilag tesz felnőtté, agyilag nem.

Viszont te csak 18 éves koráig rázhatod minden eszközzel gatyába.


A legrosszabb korban van. Semmit sem ér, hogy eddig jókislány volt, egy pillanat alatt elronthatja a saját életét (jó úton halad), amiben csak te akadályozhatod meg.


Mit akarsz?

Leromoljanak a jegyei, s felcsinálja valami balf.sz még az érettségi előtt... hogy aztán minden szakma nélkül álljon ott "18 éves felnőttként"?


Ülj le vele, beszélgessetek. Fektessétek le a szabályokat. Az, hogy eddig nem volt erre szükség, még nem akadály.


A két kicsi fontosabb? Még a 17 évest se nevelted fel, neki is szüksége van az anyjára!


Le lehet pontozni.

2012. szept. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem fontosabb csak 2 éves és 5 éves a testvérei és nem tudok szaladgálni két kisgyerek mellett mindhárman ugyanolyan fontosak
2012. szept. 30. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Éjfélig engeded ki a Tiszapartra?..17-18 évesen szerintem már nyugodtan maradhatna hajnalig,ahogyan a többiek is.Egy-két becsiccsentés még belefér,viszont mond meg neki,hogy azért a sárgaföldig ne igya le magát.Amúgy szerintem hagyd egy kicsit "fiatalkodni"

A nyak kiszívás meg hát kicsit necces,mert lehet,hogy tényleg szeretik egymást,és ez csak egyszeri alkalom,a "pillanat hevében" történt dolog.Mindenki hibázott már kamasz korában.Viszont szépen ülj le vele beszélgetni,hogy nyugodtan lehet barátja,de ne nagyon szívják ki egymás nyakát,ha ő sem akarja,hogy az iskolában könnyűvérűnek titulálják.Ha tiltod tőle,akkor ezzel csak azt éred el,hogy minél jobban kívánja az ilyen"tiltott" dolgokat.

Üdv.:Szintén kamaszlányos anyuka:)

2012. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*tudnék
2012. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!