Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm beszállt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm beszállt egy idegen pasi autójába majd jól elbeszélgettek és a pasi célozgatott is erre arra, mit szólnátok hozzá ha a helyemben lennétek? Van okom a felháborodásra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Felháborodásra nincs okod. A barátnőd vagy egy r..nc vagy pedig egy ostoba naív hülye...Vagy te nem ismered és nem egy idegen autóba szállt.
2011. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Részleteket írhatnál.
2011. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a barátnőd hivatársosan áruba bocsájtja a testét. De mivel a te barátnőd ezért amit megkeres abból te is kérhetsz százalékos részesedést
2011. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Mond meg neki, hogy szakítasz és nem lesz happy a csajod:)
2011. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát látom túl keveset írtam a sztoriról és félreértettétek a dolgot :)
2011. júl. 12. 15:39
 6/14 A kérdező kommentje:

Akkor a részletek!

Barátnőm barátnőjéhez jött egy kocsi a diszkó elé amiben a csajnak a pasija és egy haverja ült. A srác kiszállt és elvolt a csajjal, a másik srác meg megkérdezte barátnőmet hogy nem ülsz be? ő meg beült és ott beszélgettek meg próbálkozott a srác, de barátnőm azt mondja nem volt semmi!

Mert ezt ő mesélte nekem! én nem voltam ott!

Csak rosszul esett hogy miért kell egy idegenhez beülni fél órára.

Ez helyes viselkedés tőle ha van valakije?

Vagy csak én fújom fel a dolgot?

2011. júl. 12. 15:47
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt megértem, hogy nem örülsz neki, de szerintem teljesen ártatlan dolog volt. Szerencsétlen barátnőd ott téblábolt volna, amíg a barátnője elvan a pasijával?Elég kellemetlenül érezhette volna magát...Ahogy a srác haverja is, így addig beszélgettek. És hogy a kocsiban ülve? Hát szerintem kényelmesebb mint kinnt ácsorogni. És ha lett volna valami, szerintem el sem meséli. Nem hiszem hogy aggódnod kellene.
2011. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Így van, ha lett volna valami akkor nem mondta volna el a barátnőd hogy mi történt.
2011. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Örülök hogy ti ilyen nyugodtan kezelitek a dolgot :)

Köszi a válaszokat.

2011. júl. 12. 16:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Kívülállók vagyunk, persze hogy nem sírunk rajta :) De szerintem tényleg nem kell félj, elmesélte őszintén. És gondolj bele,mit mondott volna: nem ülhetek be melléd beszélgetni, mert a barátomnak nem fog tetszeni? Menj már...magatokat égette volna le ezzel!
2011. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!