Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek 12 éves lányotoknak...

Engednétek 12 éves lányotoknak, hogy 16 éves fiúja legyen? Mindketten nagyon jó tanulók, teljesen megbízhatóak, ismerem a fiú szüleit is és nagyon jóban vagyunk egymással. Az egyetlen probléma a sráccal hogy cigizik.

Figyelt kérdés

Illetve meg engednétek neki hogy egymásnál aludjanak? Nem csak ketten hanem mondjuk úgy 6-an. A lányom nagyon társasági ember, állandóan barátkozik, sok haverja van és így 6-an szoktak össze jönni. Mindig is idősebb korosztály felé vonzódott, így nem fogtok meglepődni de a haverjai akik itt aludnának, azok is 14-17 évesek :) .

A fiúról még annyit hogy a hip-hop stílus kedvelője, szóval néha köpköd (azt mondta csak megszokás) meg graffitiket rajzol, de papírra csak.


2012. okt. 7. 13:44
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%
12 évesen?? Egymásnál aludjanak? SOSE! 12 évesen még fiúzni sem engedném... öregem, hova tart ez a világ.. amúgy gyanítom a kérdező a KISlány. Igen, te még kislány vagy, majd 5 év múlva akarj ilyenekről beszélni.
2012. okt. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
88%
Miért úgy teszed fel a kérdést mintha te lennél az anyuka? Mindenki tudja hogy nem így van. Egy ép eszű ember ilyenre amúgy kapásból nemet mond.
2012. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
.... oké, tényleg én vagyok a lány. Azt viszont nem értem hogy miért nem engednétek hogy simán csak járjak vele o.O
2012. okt. 7. 13:56
 4/41 anonim ***** válasza:
87%
12 évesnek biztos nem engedném se a járást sem az együtt alvást.
2012. okt. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
87%
Gyerekes vagy még, hisz gyerek vagy...... NEM, NEM ÉS NEM!
2012. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
és esetleg indoklás??? annyi hogy gyerek vagyok? ne mondd már...magamtól rá se jöttem volna ._.
2012. okt. 7. 13:59
 7/41 anonim ***** válasza:
82%

A 12 éves lányomat egyáltalán nem engedném olyan buliban ott aludni, ahol 14-17 évesek vannak, függetlenül attól, hogy ott van-e a pasija vagy nincs. Egyáltalán, ne haragudj, de milyen 17 éves az, akik egy 12 éves a társasága?

Ez a kapcsolat meg, hát... Legfeljebb nagyon ellenőrzött keretek között engedném. Tehát nálunk találkozhatnak, közös családi ebéd, aztán elvonulhatnak a lány szobájába beszélgetni, szigorúan nyitott ajtó mellett. A fiú hazakísérheti a suliból, de egyenesen haza kell jönni. Kettesben közös program nincs, csak úgy, ha van velük még valaki, aki megbízható. És persze a fiú szülei sem falaznának nekik. Így talán.

Bár továbbra sem fogom fel, mi közös témája van egy 12 éves kislánynak és egy 16 éves nagykamasznak.

2012. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

igazából mindenki azt hiszi hogy legalább 14 éves vagyok, nem tudom miért. Amikor először találkoztam a sráccal, dumáltunk stb. és majdnem hanyatt esett amikor megtudta hogy mennyi vagyok :D

Amikor nem tudta hány éves vagyok akkor is rohadt jól elbeszélgettünk, de ezt már a tanáraim is mondták hogy mind gondolkodásban, mind kinézetre idősebbnek tűnök. Amúgy ez most furcsa lesz, de szerintem kettőnk közül én vagyok a lázadóbb, a rosszabb és szerintem ezért bírnak az idősebbek is, mert teljesen ledöbbennek hogy én miket művelek, meg hogy mennyire nem nézek ki ilyen problémásnak szóval eléggé menőnek tartanak. Amit nagyon bírok.

2012. okt. 7. 14:09
 9/41 anonim ***** válasza:
95%

Egy kapcsolatra az érett meg, akinél kialakult már legalább félig-meddig egy viszonylag érett gondolkodásmód illetve felelősségtudat. Persze ez manapság nem így működik, tudom, de attól még ez az igazság (én is naiv, buta kamaszlány voltam.) Az már hagy némi kivetnivalót maga után, hogy annak ellenére, hogy ez egyébként egy teljesen anonim oldal, fogtad és anyukád "nevében" tetted fel ezt a kérdést, azt gondolván, hogy ha azt hisszük, hogy édesanyád ír ide, majd másfajta (esetleg helyeslő) válaszokat fogsz kapni. El kell, hogy keserítselek, nem fogsz. :) Ez már önmagában nagyfokú éretlenség. :)


Tudod én is voltam nagyon szerelmes 12 évesen, szintén egy 16 éves fiúba. Édesanyám megengedte, hogy beszélgessek vele például a kapu előtt, vagy, hogy bejöjjön a nappaliba, de ennyi. Sokáig voltam belé szerelmes még, 13 éves koromban az első csók is elcsattant ... Édesanyám annyira nem akadt fenn rajta, de nem is örült neki, Édesapám pedig kifejezetten mérges volt. A srác csak hülyített engem, hozzátenném. Kihasznált és megalázott azzal, hogy nekem mint naiv 12-13 évesnek azt hazudta, hogy mennyire velem akar együtt lenni, a haverjainak, közös ismerőseinknek pedig még azt is letagadta, hogy ismer, vagy csak nevetett a "pletykákon". Sokszor szöktem el hozzá titokban, hívogattam, bármit akart megtettem. (itt nem a szexre kell gondolni, az nem történt meg, de nem mondom, hogy nem akarta és nem próbálkozott de én erre még nem értem meg akkor!)


A vége pedig egy hatalmas csalódás lett. Ő sosem lett volna képes felvállalni engem úgy, hogy Ő 16 éves én pedig 12-13. Amit most már értek is, 21 éves fejjel. Borzasztóan sokat sírtam miatta és lelkileg is megráztak azok a dolgok amiket tőlem ilyen fiatalon akart ... Nem részletezném de maradjunk annyiban, hogy szexuális jellegű dolgok. Sok mély sebet hagytak bennem. 12 évesen még senkinek nem való kapcsolat, pláne ilyen korkülönbséggel. Ebben az időszakban még 1-2 év is sokat számít, nem, hogy 4!!! Ha a szüleid nem engedik meg, hogy együtt járjatok az csak azért van, mert féltenek és ezt minden joggal teszik!! Teljesen természetes ... Még ráérsz ezekkel a dolgokkal. Tudom, hogy nem fog érdekelni senkinek a véleménye, aki azt fogja Neked szajkózni, hogy ne tedd, de majd idővel megérted miért mondogatta ezt Neked mindenki! Csak nehogy olyan sebeket szerezz ezáltal, amelyek igen csak lassan gyógyulnak!

2012. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
85%

Én letojnám, hogy hány évesnek látszik a lány. Sőt az se, hogy milyen jó tanuló, meg,hogy a srác milyen.

12 éves nem engedném, hogy fiúzon nem még, hogy 16 éves barátja legyen.

Azt, hogy együtt aludjanak azt meg végképp nem. Nem értem, hogy a mai 11-12-13 évesek miért ezzel vannak elfoglalva. Később úgy megfogjátok bánni az egészet.

2012. okt. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!