Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Néha úgy érzem...

Mit csináljak? Néha úgy érzem senkivel nem tudok beszélni, utálok itthon lenni, utálom magamat.

Figyelt kérdés
Mostanában (megint) egyre többször vagyok rosszul,sokszor van hányingerem,egy hete enni sem nagyon eszem,nem kívánom,undorodom tôle.Érzem,hogy éhes vagyok,de ha eszek rosszabb lesz.Emiatt fáradt vagyok,fáj a fejem és koncentrálni sem tudok az iskolában.Kedvem is negatív irányba változott.15/l
2012. okt. 11. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

hasonló problémáim vannak + nincs ember akiben megbízhatnék, nincsenek barátaim, ki vagyok rekesztve, minden hír utólag jut el hozzám, már ami eljut :/

16/F

2012. okt. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
én relaxáló zenét szoktam hallgatni, néha beválik, és utána jobban esik enni. ja és kövér is vagyok mert nagyon falánk voltam régebben 2 whopper simán lement :D
2012. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

elsô!együttérzek veled,kitartás!:/

én is kövér vagyok,vagyis mindenki szerint csak voltam,de én még mindig annak látom magam

2012. okt. 12. 05:58
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát 2 whoppertől nem vagy falánk. Én ha KFC-ről van szó 2-3 whopper simán. Pizzából is egy egész ginot megeszek egyedül.


És 178 centihez 60 kiló vagyok. (Elfúj a szél...)

2012. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Tudom, hogy le leszek pontozva, de szerintem menj el pszichológushoz...Hidd el segít...:)

Vele mindent megbeszélhetsz, és segít abban, is hogy esetleg könnyebben szerezz barátokat a későbbiekben...:)

17/L

2012. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jah az első és második ugyanaz, jómagam
2012. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is így voltam..aztán innen egyenesen jött a vagdosás meg az egész elmecirkusz. Szerintem is beszélgess valakivel nagyokat, nem kívánom senkinek.

15L

2012. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Én ha KFC-ről van szó 2-3 whopper simán."

Mutass már nekem egy KFC-t ahol whoppert lehet kapni.

2012. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem KFC, de nehogy ez legyen a bajod, úgyis mindegyik ugyanazt a szart árulja.
2012. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amit leírsz az testképzavar és sürgősen kezelteni kell, mert nagyon veszélyes lehet.

Menj szakemberhez!

2012. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!