Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak mert nagyon fáj...

Mit csináljak mert nagyon fáj a torkom 2 napja! Gyogyszer nincsen itthon, és amugy sem vennék be mert szoptatok! 4 honapos a babám, de már nagyon fáj, alig birok beszélni is! Valami házi praktika? Köszönöm! A strepsilis, meg az ilyen nem használnak!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Langyos, mézes tea jó a torokfájásra. A másik kicsit furán hangzik: nyomj össze 2-3 gerezd fokhagymát, keverd össze mézzel! Hagyd egy kicsit állni, majd edd meg! Mondom, kicsit furcsa, de nem ehetetlen, emellett nagyon hatásos, mert mindkettő gyulladáscsökkentő "népi gyógyszer". Egyébként a szoptatás alatt is lehet szedni gyógyszert. Vannak olyanok, amik ilyenkor is alkalmazhatók, pl. a homeopátiás szerek.
2009. ápr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt nemrég, nyelni is alig tudtam. A gyógyszertárban ajánlotta a nő Homeogene 9 homeopátiás gyógyszert, torokfájásra van. Pár nap alatt elmulasztotta.

Emellett infralámpázni is hasznos.

2009. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 deci nem annyira hideg vízben oldjál fel sót, vagy 3 teáskanállal, legyen jó tömény. Ezzel gargalizálj, ameddig el ne fogy. Le ne nyeld, mert akkor hánytat :S

Én mindig ezt szoktam, ha fáj a torkom, szokott segíteni rajtam :)

Jobbulást!

2009. ápr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm kiprobálom mindet!!!

a sooledatos tetszik

2009. ápr. 20. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
a fokhagymával azért vigyáznék, nem minden baba bírja, az enyém a sima vöröshagymától is kivan.
2009. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!