Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket miért szidtak le /...

Titeket miért szidtak le / büntettek meg a legjobban? 15/L

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 20:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Húúú... Amikor 8.-ban kiderült, hogy nem valami fényes az átlagom. Ez volt a leg'emlékezetesebb'.
2012. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Talán akkor, amikor kiloptam a kamrabol a Simsmont, es elvittem egg korre... 14f
2012. nov. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%
Amikor elszoktem egy buliba, tobbszor is, és nem ott aludtam ahol mondtam, hogy leszek. Ez kiderült, anyasírt és nekem ez volt a legnagyobb büntetés.
2012. nov. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%

13 évesen azt mondtam anyukámnak hogy csak a barátnőmhöz megyek aki tőlünk 4-5 percre lakik. majd mikor már fél óra késésben voltam felhívott hogy hol vagyok( szerintem hallotta hogy a héven ülök ) nagyon leszidtak a szüleim főleg,mert akkoriban nagyon sokat késtem.

14/L

2012. nov. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%

# 2


Na, gépről leírom rendesen: Akkor, amikor kiloptam a garázsból a Simsont egy körre, amikor nem voltak itthon ősök. (Már tudtam motorozni, csak nem volt jogsim...)


Jó nagy hülyeség volt. CSak leszidtak, de minden hülye házimunkát velem végeztettek.


14/F

2012. nov. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
97%

Nekem 3 dolog maradt meg ami emlékezetes volt.

Az egyik mikor 6-os voltam és nagyon rossz jegyeim voltak és nem mutattam meg az ellenőrzöm eldugtam de apáék megtalálták és matekból 8 1-em volt egy párszor rasuhintottak a seggemre.

A másik pedig leengedtek a jatszora ami kb 2percre van tőlünk aztán jött barátnőm és mondta kiserjem már haza apáék meg lejottek és nem találtak sehol akkor meg telefonom se volt teljesen kiakadtak és nem mehettem sehova csak a suliba de kisertek és jöttek értem is akkor kb.10 éves lehettem.

A legdurvabb az volt mikor elloptam a tescobol egy tábla csokit és apum be lett hivatva hogy a kislanya lopott akkor kaptam akkorra pofont h leterultem az ágyra főleg h akkor volt pénzünk és nem értette apu h mert kellett ekkor 13 éves voltam durva h most meg a Tescoba dolgozom :). Nagyon rossz gyerek voltam és meg mindig az vagyok.

17/L

2012. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer rossz társaságba kerültem, rávettek hogy cigizzek (akkor elszívtam napi 2-3 szálat majdnem 1 éven át, de előtte soha és azóta se), és mivel naiv voltam és nem tudtam nemet mondani rengeteg pénzt kihúztak belőlem. Aztán mikor ez mind kiderült, leszidtak rendesen, de nem ez volt a rossz, hanem hogy anyát szomorúnak, csalódottnak láttam. Sosem tudom elfelejteni, nagyon megbántam. De megtanultam a leckét.
2012. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%

Amikor kb. 9 évesen a szomszéd lánnyal jöttünk haza a suliból gyalog, felnőtt nélkül, először. Ő egy évvel fiatalabb nálam, szóval nekem kellett rá vigyázni. Megvolt beszélve, mire érjünk haza. A kis csaj mondta, hogy menjünk el egy szomszédos utcába, egy ismerőséhez. Hát, másfél órával később értünk haza. Akkor úgy le lettem szidva, mint a pokol. :DDD

15l

2012. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
94%

1. Találtam egy újságot a suliban, és hazahoztam. Két óriási pofont kaptam érte, és hosszú órákig tartó szidást... :/ Ez fél éve volt.

2. Hazudtam a szüleimnek, azt mondtam, hogy a legjobb barátnőmmel megyünk moziba, miközben egy másik barátnőmmel mentünk egy olyan helyre, ahova nem engedtek volna el... Későn értem haza, akkor anyu már éppen hívni akarta a legjobb barátnőm szüleit, mert én nem vettem fel a telefont, mert nem hallottam... Ekkor is kaptam a leszidást, a bűntudatkeltést, nagyon rosszul éreztem magam, anyuék sokáig nem bíztak meg bennem. Ez 3/! éve volt.


Egyébként nem vagyok általában rossz gyerek, de néha bekattanok, és akkor csinálok elég furcsa dolgokat... Pl. az első esetnél is csak a leszidáskor jöttem rá, hogy én azt az újságot elloptam.

2012. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%

Hasonló, mint a 7. válaszolónál. A legjobb barátnőm, akit már évek óta ismertem rossz társaságba keveredett, és engem is belerángatott. Könnyen befolyásolható vagyok, úgyhogy sikerült neki. Hazudtam, ittam, cigiztem... Inkább csalódottak voltak, mint mérgesek. De csak 3 hónapig tartott ez a korszak...

A másik pedig, amikor 8.-ban hazavittem életem első egyesét. Igazából nem is az én hibám volt, más házit írtam meg, mint kellett volna, a tanár meg egy idegbeteg volt. :D Igazából nem szidtak le, csak megbüntettek. (egy hétig nincs gép) Egyébként jó tanuló vagyok, mindig 4-es 5-ös, hármasom is csak egyszer volt, egyesem meg ez az egy :)

2012. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!