Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket büntettek már meg a...

Titeket büntettek már meg a szüleitek úgy hogy fizikailag bántalmaztak?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert engem nem és a nagyszüleim szerinte ez a probléma velem hogy nem adtak akkor a szüleim két nagy pofont mikor kellett volna. És én mondtam hogy de nem csak én nem kaptam meg erre azt mondták hogy dehogynem és kérdezzem csak meg. Hát én megtettem. :)
2012. ápr. 14. 13:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem szoktak.
2012. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%

szerintem egy - két szülői pofon nemárt meg ha a gyerek tényleg olyan dolgot csináll amit nem kéne.

Multkor a 13 éves lányomnak 1órát könyörögtem rakja rendbe a konyhát. Nem volt hajlandó. Kapott 2 nagy pofont meglepődött mert nem szoktam verni a gyerekemet. Azonnal fogta magát és rendet rakott. Semmi baja nem lett tőle.

A nagyobbik lányom akkor kapta élete másik pofonát mikor 16 évesen részegen jött haza. Beált az ajtóba és repült egy nagy pofon. Az apja bevágta zuhany alá és ment aludni. Másnap meg elbeszélgettünk vele hogy ez miért nem helyes. Szerintem 1 - 2 atyai pofon néha kell. Persze nem rendszeresen.

2012. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
amikor kisebb voltam megvertek,ha valami rosszat csináltam és nem csak pofot kaptam,régen szarul esett,de megértem a szuleimet.
2012. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát én nem csinálok nagyon rossz dolgokat a nagyszüleimnek az a legnagyobb problémájuk hogy visszabeszélek és nem mindig fogadok szót de hát ki az aki igen.
2012. ápr. 14. 14:13
 5/20 anonim ***** válasza:
tudod ha szotfogatsz akkor elkerulsz mindennemu buntetést és nyugodtabban élhetsz.
2012. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

Pár pofonnak tényleg hatása van. Ennyibe még senki sem halt bele és idősebb korában sok mindenki mikor visszaemlékszik helyesli, hogy akkor kapott 1-2 pofont :)


Én nem emlékszek pofonra így, de biztos megesett. Légycsapó nyele volt néha. :)

2012. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Igen, csak egy-két pofon volt.
2012. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kiskoromban a fenekemre csaptak rá ha visszabeszéltem,vagy nem fogadtam szót,olyan 6 éves korom óta nem ütöttek már meg.Bár,egyszer kaptam egy hatalmas pofont 11 évesen,már nem emlékszem hogy miért,talán visszabeszéltem.


16/L

2012. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
4 hónapban egyszer kapok egy atyait de azt is csak akkor ha olyant tettem. 12/L
2012. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Háát talán igaza volt a nagyszüleimnek nem tudom majd megpróbálok jobban ogafigyelni magamra hogy megháláljam a szüleimnek hogy ilyen türelmesek voltak. :))
2012. ápr. 14. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!