Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket miért szidtak le /...

Titeket miért szidtak le / büntettek meg a legjobban? 15/L

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 20:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
94%
Talán amikor szilveszterkor hazaállítottam részegen... 11 kor..
2012. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
95%

1. elrontottam a felvételimet

2. elrontottam a nyelvvizsgámat

3. rosszul sikeredett az évvégim...


Más rosszat nem is csináltam-vagyis olyat, amiről tudnak :D

17/L

2012. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
77%

Huh, hát olyan, hogy megbüntettek volna, még nem volt :DDD Pedig nem vagyok annyira jógyerek, csak ők szerencsémre max kicsit leszidnak akármit is csinálok :)

Fogalmam sincs már, hogy min akadtak ki legjobban. Még mikor beittam, és utána másnapos voltam akkor is csak simán kiröhögtek.:DD

Talán annak nem örültek, mikor 8.-ban megtudták, hogy annyi igazolatlanom van, hogy meg kellene látogatnom a sulipszichológust :))

Meg gondolom annak sem, mikor megtudták, hogy mennyi hülyeségben benne voltam, esetleg én találtam ki.

Na, meg mikor kb 8-9 évesen pár órás késéssel állítottam haza.


Úú, amúgy az nekem nagyon durva, titeket komolyan jegyek miatt büntetnek? :S

Főleg ha valaki jó tanuló, és csak becsúszik 1-2 rosszabb jegy, akkor mi értelme?

Én is jó tanuló vagyok, eszükbe nem jutna ilyen miatt haragudni. Pedig nekem azért sokkal több 3asom, meg 1esem volt, mint a 10es válaszolónak.:)


15L

2012. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

hát komoly. nekem annyi a sztorim hogy azt mondtam hogy barátnőmnél alszok és átmentem egy pasihoz aki tőlünk busszal 1-2 órára lakik. és nem vettem fel a telefont és anyum azt a barátnőmet hívta akinél aludtam volna. mondta hogy adjam neki oda a telefont meg ilyesmik és nem tudtam mondani semmit próbáltam menteni a dolgot de már mindegy volt.

és aznap este jött is értem . és nagyon mérges volt 1 évig enyém a mosogatás meg minden házimunka ( azt mondta) de ugyse remélem.xd netem is ki lesz kapcsolva.. elvileg.

Gyakorlatilag meg reménykedek mindenbe.

2012. nov. 4. 20:42
 15/34 anonim ***** válasza:
Amikor kicsit elfajult(ak) a buli(jai)m. Nem nálunk volt, csak nagyon-nagyon berúgtam. Nem biztos h akkor kaptam a legnagyobbat, de kétségtelenül erre emlékszek a legjobban, mert nem csak megszidtak, hanem nagyon meg is voltak zuhanva, csalódtak bennem. Ez volt a legszarabb. Na meg haveri körbe is csökkent az "tekintély, népszerűség".
2012. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
73%

Engem csak kiröhögtek..(mondjuk elég volt..) bál után ismerősnél aludtam és eléggé másnaposan értem haza.. elég fura fejjel.. (családi ebéd..cirka 30fő..)és mikor megéreztem a kaja szagot összehánytam a fürdőszobát.. :DD

kb. 1 hónapja vlt...

14/l

2012. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
azugy kemény. (utolsó) én velem nemtudom mit csináltak volna.
2012. nov. 6. 16:13
 18/34 anonim ***** válasza:
Hát szerintem látták hogy elég szarul vagyok és elég büntetés volt hogy két napig tiszta beteg voltam.. :'D
2012. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
95%

hááát..nekem sok van.:D elég rossz gyerek voltam.:D

9 évesen elszaladtam valahova,anyáék nem találtak meg sehol, kb. 4 órán át kerestek.Amikor hazamentem kaptam egy pofont.:D

11 évesen csókolóztam egy 22 éves sráccal,akkor nagyon nagy leszídást kaptam.

12 évesen ittam először,hazakellett hozni,ezért kaptam agy 4-5 pofot.

13 évesen cigizni kezdtem,szídtak sokáig.

ééés háát..behozták hogy 14 éves kortól 72órára le lehet csukni a gyereket.

Hát én fogadásból elloptam az egyik kínaiból egy pár zoknit,és nesze 72 óra.:D szörnyű volt..

2012. nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
utcsó, és te lány vagy? :o
2012. nov. 7. 19:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!