Ti elengednétek?

Figyelt kérdés
A 15 éves lányomnak az iskolájában lesz 1 kirándulás Olasz országba.És nagyon el szeretne menni. De egy kicsit aggódom mivel rengeteg gyerek lesz és úgy tudom csak 1 tanár megy velük.És hallom ahogy a barátnőivel másról sem beszélnek csak a bulikról és az olasz "pasikról".Kicsit félek elengedni.De szerinte minden osztály társa megy és ha nem engedem el ő lesz az egyetlen aki itthon marad.Így most nem tudom mit csináljak.
2012. nov. 11. 12:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Iskolai kirándulás, iskola a felelős, van kíséret → elengedném.
2012. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Elengedném. Hidd el, ez egy nagyszerű alkalom hogy megismerjen más országot, kultúrát! A tanár felelőssége minden, biztos tud vigyázni rájuk! Mi is mentünk már egyetlen tanárral kirándulni, de egymásra is vigyáztunk.. Ha a lányod kicsit "rossz"(néha iszik, cigizik, rossz a baráti köre),akkor érdemes átgondolni, de amúgy jobb lenne elengedni :)
2012. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Én elengedném egy iskolai kirándulásra. Az természetes, hogy 15 évesen beszélget a barátnőivel a pasikról, olasz pasikról :)
2012. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Utánakérdeznék azért a tanárnál, de kizártnak tartom, hogy sok gyereket egyetlen tanár vigyen ki külföldre. Amúgy elengedném. Nem azért, mert a felelősséget a tanárra tudom kenni, ha a gyerekem berúg és összefekszik egy olasz pasival 15 évesen, hanem mert tudom, hogy megneveltem úgy a lányom, hogy csak nézni fog és pletykálni, nem cselekedni!
2012. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Én is ugyanennyi idősen mentem a sulival és nagyon nagy élmény volt :) arra figyelj, hogy elég költőpénzt kapjon (én összesen 60 eurót kaptam, de valamiért kevés volt!!!)
2012. nov. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsót miért pontozták le? 60 euró tényleg nem sok én voltam Ausztriába és 12k forintnyi eurót vittem, alig volt elég valamire.
2012. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hétre 100 eurót szoktam kapni, hogy mindenképp elég legyen, ill. ha történne valami velem hirtelen. 70-90 euró szokott elmenni.

Amúgy elengedném. Engem is elengedtek, pedig csak 2 tanár jött velünk (Hollandia, Portugália).

17/l

2012. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hűű tényleg lepontoztak, pedig 60 euró TÉNYLEG alig volt elég valamire...


Elkövettem pl. azt a hibát, hogy első reggel(családoknál laktunk) azt mondtam nem szoktam reggelizni (ideges voltam és hányingerem volt, de délig nem volt kaja mert kirándultunk), és mivel előző nap hatalmas lakomát adtak, aznap mondtam hogy fogyózok. Erre ők ehhez tartották magukat, én meg kicsit éhes voltam egy héten át, de mivel volt 60 euróm tudtam enni. Viszont ez alatt a többiek vásárolgattak, nekem meg csak csorgott a nyálam pl. Velencében a bazároknál is.

2012. nov. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
elengedném.
2012. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 bridzs.nunci válasza:
Ez egy örök emlék a gyereknek és tudja, hogy megbízol benne, akkor hülyeséget nem fog csinálni!:)
2012. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!