Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan ismerhetnék meg (ilyen)...

Hogyan ismerhetnék meg (ilyen) embereket?

Figyelt kérdés
Van egy szűk baráti köröm ami 4 emberből áll (rajtam kívül). Van kb. 70 ismerősöm, de ezek csak kisebbek a táborokból, évfolyamtársak, osztálytársak, szülők munkatársai, azok gyerekei (leggyakrabban kicsik). Szívesen elmentem volna a nyáron buliba, csak hát nem volt kivel. Mert az a 4 ember, még ha esetleg a lelke (nagyon) mélyén ilyen is, tuti nem engednék el. Hogyan ismerkedhetnék emberekkel? Hogyan szólítsam meg őket?
2009. aug. 14. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
chat, szakkör, sportklub, kutyasétáltatás,
2009. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
myvip.. sokan ott ismerkednek
2009. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

chat - neten nem ismerkedek

szakkör - osztálytársak járnak oda főleg.

sportklub - nem mehetek :S

kutyasétáltatás - nincs kutyám, nem is kapok :(

myvip - neten nem ismerkedek

2009. aug. 26. 13:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne ismerkedj neten és szenvedj most erre mit lehet mondani...
2009. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ilyen hozzá állással.. Az interneten is lehet barátokat szerezni!

A szakkörökre osztálytársak járnak, és? Közelebb kerülsz hozzájuk, a barátaid lesznek, és elmész velük bulizni.

ennyi

2009. aug. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az osztáyltársak egy része így is jó barát, haver. De ők tuti nem jönnének velem, nem is engedik őket. A többi része a cigis-piás. Na én azokat amennyire tudom, kerülöm. És én a netes ismerkedés ellen vagyok, mert honnan tudom, hogy nem-e egy pedofil akar elkapni (bocs a fogalmazási hibá(k)ért!)
2009. aug. 27. 11:45
 7/8 anonim ***** válasza:

teljesen jogos neten nem lehet rendesen ismerkedni.

Énis volt felvettem vkit msn-re aztán olyan hülye lett egy idő után hogy uhh -_-


Keress valmilyen rendezvényt vagy nem is tudom... Nekem is az a baj, hogy az osztálytársak az egyetlen társaság és ha azokkal nem akkor mással elég nehezen.:)

2009. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

hát szerintem igenis lehet igaz barátokat szerezni neten is... nekem nem egy van olyan..és nem pedofilok, vagy perverzek..persze vannak olyanok is, de azt már észre lehet venni a beszédjéből...és h milyen témákat mondd..:D

nállunk mondjuk az iskolában olyan gyerekek vannak, akik elég bevállalósak..(köztük én is) és ha megyünk az utcán, és szimpatikusnak találunk valakit, akkor köszönünk neki és ha ő is visszaköszön, és nem tűnik bunkónak, akkor leállunk vele beszélgetni..:D lehet akár fiú akár lány :) igy még akár egy hapsit is találhatsz magadnak ;)

és hidd el nekem...ha egy társasági embert már találsz, és azzal sokat lógsz, ő majd bemutat a haverjainak is :)

sok szerencsét ;) :)

2010. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!