Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szoktatok az utcán embereket...

Szoktatok az utcán embereket kiröhögni?

Figyelt kérdés
Jöttünk haza felé anyummal meg a hugommal. A szomszédból kijött egy pasi hatalmas túrhátizsákkal és számomra ez elég fura volt semmi rossz nem volt benne csak nekem volt fura. Anyuval ott viccelődtem, hogy, de kemén meg minden meg nevettem amíg zárta az ajtót. Persze nem akartam én megbántani, de észrevett és az út végén egyszerre néztünk hátra. Kicsit lelkiismeret furdalásom van, mert tudom, hogy nem volt szép!
2009. szept. 13. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Én nem szoktam,hiszen nekem sem esik jól ha kiröhögnek,vagy csak rosszindulatúan megnéznek.100kg körül mozgok szülés óta és nagyon bántó dolog.
2009. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem szoktam. Engem szoktak kinevetni a furcsa oltozkodésem meg stílusom miatt, úgy az egész lényem miatt, de nem érdekel.

Szerintem nem szép dolog másokon nevetni, mindenkinek megvan a saját maga valója, szerintem nem vicces az ha valakin "idétlen" ruha vagy nagy hátizsák van.

2009. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

az jó ha bánt, ez hozzátartozik az emberi léthez, hogy sajna megbántunk olykor másokat, a lényeg, hogy törekedj arra, hogy ez minél ritkább legyen, amíg van benned lelkifurdalás, addig tudst javulni.


néha én is szégyenlem, de ha valaki annyira gáz én is hajlamos vagyok gúnyolódni, de próbálom kinőni, elvégre lassan 30 leszek.

2009. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sztem normális dolog, ha valami nem hétköznapi dologgal találkozik az ember, megneveti.

Nem gondolok itt a túlsúlyosokra, betegekre.

Vicces frizura, furcsa ruha.

Én is szoktam kibeszélni így emberkéket, pedig 25 vagyok, két kisfiú anyukája.

Rettegek, mi lesz, ha jönnek majd a meny jelöltek.

:D:D:D

2009. szept. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hátt, aki elég trén néz ki és közbe olyan a beállása, a gesztusai, hogy "Hmm de jó vagyok!" akkor kiröhögöm.

Akik nekem beszólnak (nem vagyok mindennapi látvány, de már hozzászoktam), akkor meg csak grimaszt vágog, de volt, akit kiröhögtem... :/

2009. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Én mindenkit kiröhögök.Pl ma amikor belenéztem a tükörbe, annyira elkapott a röhögés...
2009. szept. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
sokan kiröhögnek engem, én kiröhögök másokat. így fair:P
2009. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát alapból nem nagyon szoktam de ha valami ciki dolgot csinál hát akkor aztán.........

Nekem is volt egy ilyen ,hogy ültem a vasút állomáson és oda ött egy néni a szomszédos padra elkezett dumálni nm tom ,hogy kivel.. Végül megkérdezett a fenekére csapva NEM OLAJOS A FENEKEM?

Hát akkor már nem tudam mit csinálni magammal még szerencse hogy jött a vonat!

XD

2009. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
34%
Leülünk egy padra és mindenkit kipörgünk :D olyan vicces emberek vannak DX sok haj meg ruhák meg fejek ááá :D nagyondurva XD
2009. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Én állandóan röhögök az embereken. :D Meg is szoktam jegyezni félhangosan, hogy éppen min. Vegyék kicsit észre magukat, hogy milyen ostobán néznek ki. WG
2009. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!