Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak vele, rohadtul...

Mit csináljak vele, rohadtul idegesít?

Figyelt kérdés
Van egy csaj az osztályunkban, aki halálra idegesít. Szerintem nem csak engem, de azért van aki szereti. Mindenkinél okosabbnak hiszi magát, egyébként okos meg minden, de rohadt idegesítő hogy ha valaki hibázik azt kijavítja és kb beszélgetni sem lehet vele mert mindenbe beleköt. Nekem amúgy jobbak a jegyeim. Kicsit ijesztő is amúgy a csaj, olyan mintha nem is lennének érzései, mindent lesz*r, csak olvas meg elvan a kis elméleteivel.
2012. nov. 16. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg megkérdezni, hogy van e valami gondja :) Sokszor azért lesznek ilyenek az emberek, mert senki se veszi észre rajtuk hogy gondba vannak.

Ha meg csak az átlag tiniribi, akkor hagyd a fenébe! Egyszer vagy leesik neki hogy idegesítő, vagy nem ;D

16/L

2012. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hmmm szerintem is történt vele valami rossz. Vagy talán vele is így viselkedtek a szülei.

Néha úgy érzem én is ilyen vagyok. Pedig régen nem voltam ilyen. Bár azt tegyük hozzá, hogy én próbálom nem megbántani az embereket és poénra venni az egészet de nem megy.

Én azért lettem ilyen mert nagyot csalódtam a legjobb barátomnak. Átvert és nem szeretett annyira amennyi elég lett volna a kapcsolatunk megmentéséért. Én azért szólok mindig rá vagy be neki mert annyira fáj amit velem csinált

és mégis nagyon szeretem de nem akarom szeretni!!!!


Szóval én úgy vélem, hogy ezt vagy a szüleitől vette át vagy vele is történt valami rossz. Szerintem beszélgess el vele csak úgy az ő életéről. Abból talán ki tudod következtetni, hogy miért lehet ilyen. Ha meg nagyon idegesít akkor kerüld el és próbálj ne beszélgetni vele.

Amúgy hány évesek vagytok és hányadikosok??

2012. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre milyen választ vártál?
2012. nov. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!