Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek akkor, ha a legjobb...

Mit tegyek akkor, ha a legjobb barátom rohadtul idegesít, de nem akarom megbántani?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:

:D háhá.

De mivel idegesít.Ha valami komolyabb dolog akkor mond meg neki hogy ezt nemár.De lehet hogy olyasmi ami el fog múlni.Engem is volt hogy a barátnőm idegesített valamivel de mondtam neki hogy hagyja már abba :D.Nem volt veszekedés,bár attól függ hogy a te esetedben miről van szó?Szóval?

2012. júl. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben olyan kisgyerek módjára viselkedik hogy egyszerűen idegesít. Hiába próbálom leállítani hogy ne menjen el ebbe az irányba, nem megy.
2012. júl. 20. 00:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor ennek csak az a módja hogy komolyan elbeszélgetsz vele erről.Mond el neki hogy nagyon élvezed a társaságát de szerintem nem jó ahogy viselkedik,nem tudod komolyan venni,gyerekes.Lehet kicsit meg fog sértődni de nem hiszem hogy haragtartás lenne a vége.:)
2012. júl. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, bízom benne. Köszönöm! :)
2012. júl. 20. 00:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez volt a helyzet.Mondtam neki, hogy hagyja abba de nem fogta föl...eltávolodtunk egymástól de nem veszekedünk...

Szerintem mondhatsz neki akármit nem fogja megérteni de remélem veled nem úgy lesz ahogy velem volt...

Sok sikert!:)

2012. júl. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!