Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok férfiak, van köztetek...

Srácok férfiak, van köztetek olyan akinek már rég kellene, hogy legyen arcszőrzete, de talán egy két szál ha van? Nekem is ilyen és rohadtul idegesít! Pedig már nem vagyok 18 éves!

Figyelt kérdés

Ha valakinek ilyen gyatra,azt is idegesíti?

Hogyan lehetne dúsítani,vagy ez már nem lesz több?


2011. dec. 26. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesít. Leéltem az életem nagy részét különösebb szőrzet nélkül. Csak az államon nőtt ki egy kis gyér szakáll. Nem is hiányzik több, egyszerűbb, könnyebb így az életem. Egy műanyagborotvával két mozdulattal letolom 1-2 naponta, és nincs gond.
2011. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

persze-persze nincs vele gond,de jó lenne egy körszakállt növeszteni...meg néha cukkolnak a haverok,hogy fejletlen vagyok,és ha most nincs akkor ne is álmodjak róla!!

Talán több bennem a női hormon,pedig férfias vagyok,arcilag és testalkatilag!

2011. dec. 26. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:
a 20 as éveim környékén néha zavart, mert de jó lenne egy kis borosta. Aztán így 30 körül már van, de nem vészes most se. Max szakáll, meg bajúszt tudok nöbeszteni, de az meg minek? Már nem idegesít, mert nem kell minden nap borotválkozni, a párom sem nyavajog hogy szúrós az arcom estére. Teljesen jó így.
2011. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Én naponta 2x borotválkozom ... :(
2011. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha eddig nem nőtt ki, akkor ebből már tényleg nem lesz egy komoly szakáll, legfeljebb kicsit erősödhet csak. Hogy ez összefügg-e a férfiassággal, meg a hormonokkal? Erre én még sose gondoltam, meg nem is éreztem így.
2011. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egy pár nőtől már megkaptam,hogy....de fura,hogy nincs szőr az arcodon?Hát ez olyan idegesítő volt!!!

Lehet,hogy néha 30 felett érik be egy férfi,és akkor kezd majd nőni?

2011. dec. 26. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem 21 évesen kezdett el normálisan nőni, apámnak is.
2011. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!