Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy oszlassuk el a pletykát?

Hogy oszlassuk el a pletykát?

Figyelt kérdés

Van egy srác eléggé jóban vagyunk.. (ölelés, tánc, lassúzás és ami még kell hozzá..szóval a lényeg hogy eléggé sokat vagyunk ketten) a mi drága falunkban (..) természetesen más pletyka sincs hogy mi együtt vagyunk.. és persze hogy nem érdekel.. de mikor már egy nap 3 ember megkérdezi hogy ti most jártok a .....-al?? na az baromira zavaró.. főleg a töri tanáromtól.. -.-

Mit csináljak(junk )hogy el hidjék hogy tényleg nem??

hogy nem találkozunk nem tudjuk (és nem is akarjuk) megoldani..

14l-15f



2012. nov. 23. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Fel kell vállalni.Minden csoda három napig tart.Utána nem fognak kérdezősködni.
2012. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzatok vele. Majd megunják. Ha megkérdezik mondjátok az igazat.Ennyi :] [Énis falun lakok...megértem milyen ez.]
2012. nov. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
na nyugi én is pont ugyanilyen helyzetben vagyok még a kor is megegyezik tényleg nagyon idegesítő h aztmondják hogy nekem bejön közbe csaja is van pedig csak barátok vagyunk és nekem soha nem tetszett -.-
2012. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát a tetszik-nem tetszik dologgal más a helyzet.. de amúgy ismerős.. és mikor már a történelem tanár is rákérdez.. a legjobb.. :")

meg mikor az egész fellépés utáni vacsorán azt hallgatod hogy milyen szép pár vagytok.. -.-

2012. nov. 24. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!