Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha rosszindulatú...

Paris hilton kérdése:

Mit tegyek ha rosszindulatú pletykát terjesztenek rólam?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,ebben az évben végeztem a suliban.Sikerült egy ügynökségnél külföldi munkát találnom,pincérkedtem. Nyáron Cipruson voltam,szeptember-október meg Olaszországban.2 hete jöttem haza, és az egyik csajismerősömtől hallottam hogy pletykákat terjesztenek rólam a városban ,hogy k..a vagyok kint :/ Meg hogy miből van pénzem új telefonra,ruhákra stb. Nagyon szarul esik,főleg hogy kisvárosban élek és itt hamar elterjed az ilyen még ha nem is igaz :/ Mit tegyek ?:/
2012. nov. 5. 18:02
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
100%
Semmit.Egyik füleden be,másikon ki.Minden csoda 3 napig tart.Te tudod mit dolgoztál.Ne érdekeljen más.
2012. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ártatlanságot nem lehet bizonyítani, minél inkább tiltakozol, annál inkább terjed, mert a pletykának ilyen természete van. Hagyd szó nélkül, és akkor vége lesz. Te tudod, hogy hogy keresed a pénzt, más meg azt hisz, amit akar. Az új telefont, meg az új ruhát irigylik, de a munkát, a spórolást, a lemondást meg a honvágyat azt már nem, ugye. Pedig ezek is hozzátartoznak a kinti munkához.
2012. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit irigyek az emberek.Minden emberhez nem mehetsz oda magyarázkodni,és nem is kell:)Akik ismernek tudják nem igaz,a pletyizök meg nem jelentenek semmit.
2012. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én úgy gondolom sajnos ilyenkor nincs mit tenni nem kell vele foglalkozni. Meglehet hogy nagyon rosszul esik de szerintem jobb hátat fordítani az ilyen ügyeknek. Egyszer úgy is feladja az aki terjeszti ha rájön hogy baromira nem izgat a téma.
2012. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Minden csoda 3 napig tart! Ha nincs benne igazság, nem is bosszantja fel az embert. Na ne értsd félre, nem ítélkezem, csak írtam!

Ne foglalkozz vele!

2012. nov. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Minél inkább védekezel és magyarázkodsz, annál durvább lesz a pletyka. Erős lélekkel le kell sz.rni őket, azaz ignorálni. Mindenki azt gondol és azt mond, amit akar, azt pletykál, ami jól esik neki - mellesleg, ezzel mindig saját magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.


Azt azért tudd, hogy az ilyen pletyka kútfeje mindig az az ember, aki veszettül irigy rád és gyűlöl, gyűlölködik. Irigyli a munkádat, a pénzedet, a ragyogó fiatalságodat, a ruháidat...bármit, amid van, sé ami neki nincs (általában MÁR nincs).


Általában egy nő szokott ilyen aljas lenni, ritkább esetben férfi (pl. mert egy férfit nemigen érdekel, hogy miből öltözködik egy nő csinosan).

2012. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!