Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Halottam egy pletykát miszerin...

Halottam egy pletykát miszerint 2012 december 21-én 3-4 napos sötétség mert a föld belép a null síkba és nem lesz áram ebből mi az igaz?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Ebből az az igazság,hogy nem "halodtam",hallottam.

A kekeckedést leszámítva:semmi.Megint csak az ezotériások gyógyszere gurult el.

2012. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem pletyka! Ez elmebeteg ismerethiányos emberek agyréme.Az agyuk van nullába!
2012. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Pedig lesz ilyen. No nem áramhiány, hanem pár napos sötétség, a sarkkörökhöz közel.


Az északi sarkon meg bőven éjszaka van már, bár ott fél évig tart a sötétség :D


Nálunk meg évekig, de az más téma :)

2012. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ozmium42 ***** válasza:
63%

Ide is bemásolom


Információim szerint a "galaktikus null sík" létezik, de csak egy önkényesen választott, a galaxis középpontjára merőleges sík, ami körülbelül megfelezi a galaxist széltében. Egyfajta viszonyítási alap lehet, és a Föld tényleg bele tud kerülni, de nem lesznek galaktikus illúzióink, nem lesz fény-, áram- és hang-kimaradás, sem egyéb csodás dolgok. Ez a sík csak azért van ott, ahol, mert a tudósok odaképzelték.


+ még annyit hozzáfűznék, hogy az ismerősöm szerint, akitől halottam, ez a null síkba lépés a téli napforduló környékén lenne esedékes.

2012. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

MINDEN IGAZ!

VÉGÜNK!!! :(

2012. nov. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező! Most belinkelem neked is azokat a kérdéseket, amiket a kérdésed feltöltésekor a GYK is erősen ajánlotta, hogy ugyan nézd már meg, mert nagy valószínűséggel ezzel a témával foglalkoznak azok is. Aztán, ha most valami oltári véletlen során meg is nézed akármelyiket, ott biza meg fogod találni a véleményünket.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=nasa+null+s%..


Szóval legközelebb kicsit nézelődj, mielőtt húszmilliomodjára is feldobsz egy csontig lerágott témát.

2012. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2012. dec. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!