Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mert van ez? (LENT A TOBBI)

Mert van ez? (LENT A TOBBI)

Figyelt kérdés

12 eves lany vagyok, szeretnem ha a szuleim nagyobbnak neznenek 5 evesnel. Mindig az van hogy en a kicsi edes kislanyuk vagyok szeretnek kinoni ebbol. de hogy???????

Segitsetek kerlek!!!!!!!!!


2009. aug. 17. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem még ráérsz kinőni ezekből, bár tudom, te ezt már nem így látod. Egyelőre élvezd a gyerekkort, hidd el, ha felnősz, az sokkal tovább fog tartani, és nem biztos, hogy olyan jó lesz!
2009. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
ha azt nézzük 40 éves korodba is a drága "kislánya" leszel anyudnak sztem örülj ennek hogy még ilyen fiatal vagy majd késöbb rájösz hogy nem olyan jó felnöni
2009. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Édes vagy... Már bocsi:-)

Tudom hogy ez most nem így érzed, de pár év múlva megérted, hogy kislány vagy még a javából. A szüleidnek meg amúgy is az maradsz mindig.

Én 30 vagyok, de anyám a mai napig rám szól, hogy vegyek pulcsit, mert hideg van, hogyan csináljam a rántást a főzelékhez, sőt, ne jöjjek későn haza:-D

Nem hiszem, hogy ez másként lesz, mikor én leszek 60 ő pedig 85 :-)))

Írhatnál példát, mi az, ami zavar...

2009. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
azért néznek kislánynak mert még az vagy :D:D
2009. aug. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is 12 éves lány vagyok, d nekem a szüleim nem néznek kislánynak, mert szellemileg és testileg is fejlettebb vagyok. Megbíznak bennem, mert eddig mindig kiváló voltam tanulásban és magatartásban is. A hugomra egész szünetbe én vigyázok, mert anyuék újítják a házat játszok vele kimegyek a játszótérre stb. Na szóval a kérdésre vissza térve szerintem csak te érzed úgy, hogy 5 évesnek néznek ez biztos nem így! Kicsit túlzol nem??? Ha azt szeretnéd, hogy felnőttesebb legyél akkor modjuk ha valamiben nem egyezik a véleményetek akkor ne kezdj el ordítani és bevágni a dúrcát hanem üljetek le és kezdeményezz te beszélgetést. Írj privit és akkor még adok tippeket! Ja amúgy volt egy hasonló kérdés ahol teljesen lepontoztatok azért, mert ezt írtam! Úgyhogy csak hajrá nekem akkor is ez marad a véleményem!
2009. aug. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja amúgy én azt nem érzem bántásnak amikor azt mondja, hogy Nem fogsz fázni kicsikém? Hidd el a szüleid nem az ellenségeid és csak jót akarnak! Féltenek mint minden hasonló korú láyt, hogy nehogy most kattanjon be az én kicsikém!

12/L

2009. aug. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
en is eleg fejlett vagyok de akkor is.
2009. aug. 20. 10:31
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen még kislány vagy.
2009. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Elegge komoly vagyok, meg tudok vigyazni magamra. De nagyon feltenek(tulzasba viszik a doldot)
2009. aug. 25. 19:58
 10/16 anonim válasza:
71%
óó, ugyan... én már majdnem 14 vagyok és engem is így kezelnek xD :\ eléggé idegesítő tud lenni... egyszer majd csak abbahagyják.
2009. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!