Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokat híztam? Velemenyeket...

Sokat híztam? Velemenyeket kernek (tobbi lent)

Figyelt kérdés
29 hetben vagyok,mikor teherbe estem 70 kg voltam utana a 12 hetig lefogytam 67re.Aztan kb a 18 hetre visszahíztam 70 kg-ra es azota feljott 4,5kg.Szoval ha onnan veszem h lefogytam az elejen azzal egyutt 7,5kg hiztam,ha pedig a 70 gk-tol szamitom akkor 4,5kg.Melyiket kell ilyenkor szamítasba venni.ES a 7,5 kg az tul sok?
2011. okt. 13. 13:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azzal a súllyal számolj, amivel elkezdted a terhességet, én 65-el kezdtem, lefogytam 63,5-re az első időkben, majd kb olyan 78-al fejeztem be, szóval én sokat híztam, és a 4,5 attól függ, hogy a súlyodhoz képest mekkora a magasságod?! Mert én csak 157 cm vagyok, szóval volt egy kis feleslegem és így is sikerült híznom elég sokat.. :-)
2011. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyik sem túl sok,de én úgy gondolom,hogy ilyenkor a 4,5 kg a valós,amit számításba kell venni.Persze Rubint Réka szerint dagadt disznó vagy,de szerintem teljesen rendben vagy:)
2011. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van amennyit híztál, nem sok. Úgy tartják, hogy az "ideális" az 1 hónap=1 kg. Rubint Rékát meg inkább hagyjuk inkább veszélyezteti a gyereket, mint hogy túl sokat hízzon... Nekem senki ne mondja, hogy normális a terhesség alatt 3 kg-ot hízni...
2011. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
En sokat híztam, majdnem 20 kg. Igaz, hogy a kislányom 41. héten szuletett természetesen 4490 g-mal. Rengeteg víz volt nálam.
2011. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Második terhességem így zajlott:

49-ről a 16. hétig 47-re fogytam, majd 20 kilót felszedtem, pedig a 38-on szültem.

SENKI nem mondta, hogy sok lenne, és nem is volt az. Szülés után egy évvel már 49 voltam megint. Pedig az is kevéske a 162 cm-hez.

Nem fogyóztam semmit, csak szoptattam.


Ha nincs baj a cukroddal, akkor egyél, ami jól esik, persze ésszerűen, de ne tagadd meg magadtól amit kívánsz.

Én azt gondolom, hogy manapság túlságosan "rákattantak" arra, hogy sokkolják a kismamákat a kilókkal. Felesleges. Ha egészséges a kismama és mindene rendben van, akkor le is fog menni az, ami feljött.


Boldog babavárást!

2011. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a megnyugtato valaszokat.Amugy 172 cm vagyok.Akkor 4,5 kg-t híztam?Na talan az nem veszes.amugy eszek mindent amit megkivanok,a cukrom jo hal istennek(egyelore)
2011. okt. 13. 13:49
 7/17 anonim ***** válasza:

Mindíg ahhoz képest kell nézni a kg-okat, amivel kezdted a terhességet (a hányás miatt sok víz és más távozik tartósan, de ezt a szervezet visszapótolja). Teljesen normális a súlyod még ha 7,5-el számolnál akkor is :)


[link]

2011. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hat az a terhessegi sulygyarapodasi kalkulator nekem is elvan mentve a kedvencek koze,bar az szerint alul taplalt vagok...haaat terhesseg elott sem voltam az :-D mert 172 cm es 70 kg az mar sulyfelesleg...na de mindegy fo h nem hiztam tul sokat...Koszi
2011. okt. 13. 14:14
 9/17 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy, hogy a kalkulátor magasságod mezőjébe ne cm-t, hanem métert írj (tehát 1.72 méter) és máris nem leszel alultáplált...
2011. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
koszi szepen,erre magamtol nem jottem volna ra :-D...es tenyleg a sulyom normal....
2011. okt. 13. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!