Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 14-15 éves lánynak mikor...

Egy 14-15 éves lánynak mikor kellene legkésőbb otthon legyen?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 13:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Iskolaidőben 7-8 óra körül, hétvégén,szünetben 10-1/2 11 körül.
2012. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Hétköznap 8-9, hétvégén meg attól függ hova akar menni ha csak kint csavarogni akkor 10-11 ha buli vagy valami akkor meg beszélés alapján. Vagy kivel megy utána meg hova, attól függ.
2012. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Hétköznap suli, szakkört, sportkör után. Hétköznap csak kivételes esetekben lehet "bulizgatni". Ha hétköznap rendesen tanul, hétvégén 9ig. De nem "otthon lesz", hanem érte megyünk. 14-15 évesen nem kell éjszakába nyúlóan bulizni, és egyedül hazatalálni. N28
2012. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Én tizennégy vagyok,lány és este éjfélre szoktam hazaérni. Tizenegyes busszal járok haza. Elengednek, mert megbíznak bennem. :] Ma is megyek.
2012. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Hát nem kel az éjszakábban bulizni ez tény és való de most vagy elengedem vagy nem ha igen akkor szerinten ne akkora keljen haza menni mikkor kezdödik a buli, hanem akkor már ha elengedtem akkor menyen csak legyen megbeszélve.
2012. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Ma 18:30


Nem azért nem engedik a gyereket mert nem bíznak benne. Ha lenne gyerekem megengedném neki, hogy tovább maradjon. Csak az a baj, hogy másokban nem lehet bízni. Én konkrétan már 9kor félnék, olyan szörnyû dolgokat hallani, pedig hozzátenném, hogy nem vagyok egy gyenge srác, jó fizikumom van, de ez semmit sem ér egy csoport ellen.


Szóval: max 10-ig engedném a gyerekem. Inkább aludjon egy baráútnôjénél, csak ne legyen köze ahhoz az világhoz.


17F

2012. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
CSak azért, mert szerintem egy 14 éves kiskamasznak lánynak hétköznap éjfélkor nincs helye az utcán, le lettem pontozva.Félelmetes ez a világ, és nem csak amiatt, ami az utcákon van, de amiatt is, ami a fejekben.
2012. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
VAgy elengedem addig, amíg a buli tart (hajnalig) vagy nem, hogy ne kelljen idő előtt hazajönnie? Akkor NEM. Ez ennyire egyszerű. Számomra az. 14-15 évesen mégis mit gondolnak magukról a gyerekek? Hogy nagyok? Legyünk már reálisak, főleg szülőként. Én is voltam 14 éves. Kis tökös mind. Nem kell ennyire nagynak gondolni őket , ma sem érettebbek, mint 10 éve. Gyerekek, csak jelmezbálosdit játszanak, mert elérhteő a méretükben a felnőttruházat. De a fejükben gyerekek.
2012. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Suli időben 8, hétvégén 9...Sajnálom, de szerintem még a 14-15 éves bőven gyerek...sőt én gyakran magamat is annak tartom...nekem is általában már 10-re legkésőbb haza kell mennem, pedig nekem már csak pár hónapom van a 18-ig...És ebben a mai világban amúgy is....
2012. dec. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
14-15 évesen csak bátyámmal (17) vagy akkori barátommal (18) jártam el. bátyámmal 10-11ig, barátommal kb éjfélig, de pár perc késésért sem volt leszedve a fejem. (ez persze csak a hétvégékte és szünetekre vonatkozott, suliidőben max 8ig )
2012. dec. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!