Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi van a Szüleimmel? Lehet...

Mi van a Szüleimmel? Lehet valami nevelési problémájuk van vagy mi?

Figyelt kérdés

anya és apa olyan alapvető dolgokat nem enged meg ami más gyereknek alapból megengednek (legalábbis itt Rákoscsabán)


Pl.: meghatárrozzás hogy egy nap mennyi játszhatok az XBOX 360-amon


nem engedik az akció játékokat mert félnek hogy olyan gyilkos leszek aki a játékoktól beőrül és egy fél várost kinyír (ténlyeg hajmeresztőnek hangzik de így van)


a zsebpénzemet nem költhetem arra amire szeretném


nem mehetek el a háztól csak 3 utcára


nem mehetek egyedül iskolába és az osztálytársaim kiröhögnek hogy még mindig anya hoz visz


olyan ruhát kell felvegyek ami nekik tetszik


olyan hajam lehet ami nekik tetszik


SEGÍTSETEK MERT MÁR NEM BÍROM SOKÁIG IDEGEKKEL !!!!!!!!!!!


13/F


2009. aug. 18. 18:39
1 2 3 4 5 6
 1/60 A kérdező kommentje:
meghatározzák azt akartam írni a 2. sorba
2009. aug. 18. 18:42
 2/60 anonim ***** válasza:
73%
Ez tényleg durva lehet. Egy évvel vagy fiatalabb a fiamnál, de nálunk ezek nem jelentenek gondot. Próbáltál már beszélni velük? Mert egy két dolgot meg lehet indokolni, hogy pl. veszélyes, de a fodrász meg az öltözködés elég érdekes. Mégis mivel indokolják ezt a szigorú szabályozást?
2009. aug. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
50%
Igazuk is van, ez egyáltalán nem túlzás egy 13 éves gyerekkel szemben. Majd ha 3-4 év múlva is így viselkednek, akkor agyaljál ezen a "problémán"
2009. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:

próbáltam beszélni velük de nem

egyszerűen mintha szarnának a fejemre

mindig felvetem hogy más gyerek miért igy meg ugy

apám ennyit szól hogy leszarom a másik gyereket

2009. aug. 18. 18:50
 5/60 A kérdező kommentje:

ezt hosszú így elmondani

3 féle pszihológushoz járatnak anyámék hogy leszoktassanak az xbox-ozásról

ugyanugy a számítógépről

hiába mondom nekik hogy én a számítógéppel akararok dolgozni kitanulni és abból majd megélni nem engedik 2 és fél óránál 1 percel se tovább

2009. aug. 18. 18:54
 6/60 anonim ***** válasza:
51%

Fúúúúúúúúúúú ez nagyon durva! Én szerencséra saját tapasztalatot nem tudok írni, mert nekem a legtöbb dolgot megengedték a szüleim persze mértékkel, de mindig megbíztak bnnem. Persze ezt ki is kellett érdemelnem. Jók a tanulmányi eredményeid? Segítesz otthon? Valami oka csak lehet, hogy ennyire szigorúak. Persza az is érthető, hogy féltenek, de ez már azért egy kicsit túlzás. Jó, hogy nem ellenőrzik, hogy milyen oldalakat nézel a neten!

12/L

2009. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
62%
Most olvastam a 3. komidat. Abban igazuk van, hogy ha sokat netezel az csak árt, de: örüljenek, hogy nem piálsz, cigizek stb. minta korodbeliek! Mit mond a doki? Szerinte is igazuk van?
2009. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
ellenőrzik
2009. aug. 18. 18:59
 9/60 A kérdező kommentje:
ő szigorított még ezen az egészen még
2009. aug. 18. 19:00
 10/60 anonim ***** válasza:
28%
Te jesszusom én már nem bírnm idegekkel. Egyébként is elég agresszí tipus vagyok amit sokszor utálok magamban. És legalább van szobád ahova be tudsz menni ha már nagyon eleged van??? Még jó, hogy nem anyucival alszol!
2009. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!