Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi történt velem? Mi történt...

Mi történt velem? Mi történt a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Az idei nyáron nem túl sok időt töltöttem itthon. Mondhatni: egy napot se. Mert 2 hétig táborban voltam, aztán a Balatonon a barátnőkkel. Amikor itthon voltam egy hétig folyamatosan későig kijártam. ( De nem ittam, és bármi történt mindent elmeséltem a szüleimnek.) Aztán egyszer nem volt térerő a buliban, és nem is gondoltam rá, hogy hivhatnak a szüleim, de ezáltal nem voltam kapcsolható. Az unokanővérem értemjött, és otthon nagyon kiakadtak. Az igazság az, hogy a nyáron nagy népszerűségnek örvendtem, ami eddig egyeltalán nem volt igy, és ezt próbáltam kihasználni, miközben próbáltam megtartani az igazi énem, ami szerintem sikerült. De most a szüleimtől félek engedélyt kérni, hogy elmehessek bárhová is, mert nagyon furcsa szemmel néznek rám. És eddig mindig azt mondtam mindenkinek, hogy az én szüleim mindenhova elengednek, és most olyan kinos, amikor vissza kell mondanom a programokat, és elmagyarázom, hogy a szüleim sehova se engednek. Segitsetek kérlek! Mit tegyek? Hogy viszonyuljak a többiek véleményéhez?
2011. júl. 20. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Ülj le a szüleiddel és beszéld meg velük. Mi innen nem tudunk segíteni. Mond el mi történt.
2011. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Amit ide leírtál, mondd el nekik! Ha eddig ennyire engedékenyek voltak, biztosan nem reménytelen a dolog. Bízz bennük, de te is hallgasd meg az ő véleményüket is. Minél előbb beszéljétek meg a részleteket, hogy ne állandósulhasson a morcos hangulat.
2011. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
beszéld meg velük és tanácsold nekik hogy menjetek együtt mondjuk vásárolni, moziba (anyukáddal), és legyen pár nap amikor otthon vagy..mondd meg nekik őszintén az igazat, hogy élvezted a nyarat, és hogy nem csináltál semmi rosszat (nem ittál, nem cigiztél), hogy megbízhatnak benned mert nem csinálnál olyat, és hogy ügyelni fogsz arra hogy kapcsolható legyél.
2011. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!