Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hol vásárolsz 9-10 éves...

Hol vásárolsz 9-10 éves lányodnak ruhát?

Figyelt kérdés
Szeretnék iskolakezdésre pár új ruhát. Valami új ötletet szeretnék.
2009. aug. 18. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az az anyagiaktól is függ.

Ha nincs sok pénz akkor szét lehet nézni a piacokon illetve a kínai üzletekben is mert ott is kilehet jó holmikat fogni.

Ha jobban állsz akkor vannak baba és tini boltok ott szét lehet nézni. Ezen kívül a márkás ruha boltokban is szokott gyerek méret lenni pl: adidas nice budmil, puma.

Talán c&a- ban is vannak.

2009. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. aug. 18. 23:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
többnyire a c&a-ban és a takkoban. néha-néha ha sürgősen kell vmi, akkor a kínaiban is!
2009. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Annyit még kérdeznék, hátha visszanéz az 1. válaszoló, hogy a takko nem túl drága? Nagyon tetszenek azok a ruhák.
2009. aug. 22. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint a Takko, olyan közepes árkategória, se nem olcsó, se nem drága, viszont lehet ott is tök jó cuccokat venni akciósan, olcsóbban is, és szerintem jó a minőségük is.
2009. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a második válaszoló vagyok. van amikor meg lehet csípni egy-két nagyon jó árat (pl. 450(!!) egy felső)vagy csak simán egy kissé "kellemesebbet" :)


De sztem alapból sem drága. Bár most, ugye van egy csomó farmer. Nagyon-nagy része 6-7e forint. Én azt sokallottam. De vannak más farmerek is, régebbiek. Azok 3e körül vannak.

2009. aug. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocs, második válaszoló:) Ismét köszi mindenkinek!
2009. aug. 23. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!