Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi idő után engednéd meg...

Mennyi idő után engednéd meg a 17éves egyszem lányodnak, hogy a barátjánál aludhasson?

Figyelt kérdés

17éves vagyok, és 5hónapja együtt vagyunk, de apu nem akaja még megengedni. A btom szülei szerint azért, mert félti az egyetlen kicsi lányát a csúnya fiuktól..

Ez szerintem hülyeség, de nemtudom. Szülők, ti elengednétek? Ha igen, mennyi idő után?


2011. febr. 27. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az még semmi, de barátnőmnek a szülei a 24 éves lányuknak nem engedi meg, hogy a barátja ott aludjon. Fél éve vannak együtt, ismerik a srácot.

Szerintem én sem engedném meg, hogy a barátjánál aludjon, de azt talán, hogy a barátja a lánynál aludjon. A fiú udvaroljon a lánynak, ne a lány a fiúnak.

2011. febr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyámnak egy szem lánya voltam, 17 évesen jöttem össze az első barátommal, és 19 voltam, mikor először együtt aludtunk. Azért, mert én nem kértem. Igaz, szerettem volna, de eszembe nem jutott megkérdezni.

Ha jobban belegondolok, talán anyu megengedte volna, mert mindent megbeszéltünk egymással(csak kettecskén éltünk), de így, hogy akkor nem tettem fel a kérdést, így nem tudok biztos választ.

Azt tudom, hogy mikor már lassan két éve jártunk, és este beállítottunk, hogy -Anyu, XY itt alszik, jó?

Akkor OK. volt a válasz.

-és hogy én meg e engedném? Remélem, lesz olyan a kapcsolatom a lányommal, mint nekem anyuval, hogy tudni fogom, a lányom tud vigyázni magára. Anyu megbízott bennem, nem is csalódott :D

2011. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A lányom Veled egy idős és épp nálunk is ez a helyzet. Én engedném, mert mint nőnek több dolgot el mondd nekem és én azt mondom inkább ágyban, normális körülmények között, mint suttyomban valami bokorban. De az apja egyenlőre hajthatatlan. Az lenne a baj, ha nem féltene. Az, hogy mennyi idő után engedném meg függne a lányom választottjától és attól, mennyire érett a lányom.
2011. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%
Beszéld meg anyuddal...ha Ő sem engedi,akkor egyszer (ne most,mert akkor rájönnek) mondd azt nekik,hogy egy barátnődnél alszol,de közben meg a srácnál.
2011. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdeztem a férjemet, annyit válaszolt: SOHAAAA!!!

Lányos apa. Ez egyfajta szerelem.

Hozzáteszem, 14 éves korunk óta együtt vagyunk, pont 17 voltam mikor megtörtént az első. Azt mondja az más volt.

Nehéz neki (apukádnak) elfelejteni azt a picike tündérkét, aki egy szál pelenkába togyogott a szeme láttára.

20/anyuka

Szerintem én megengedném. Még nem tudom. Úgy vagyok vele, hogy nem muszály ahoz ott aludni, hogy megtörténjen, inkább örülnék, hogy szól a lányom, nem pedig ellóg. Persze vennék gumit, és megfenyegetném az illető úriembert, hogyha bármi baja lesz az én kicsikémnek, kiherélem a manikűrös ollóval!

2011. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Miert nem engedi apukad?
2011. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Anyukáddal beszélj. Próbáld neki elmagyarázni, hogy Te szeretnél őszinte lenni hozzájuk és nem a hátuk mögött megejteni a dolgot. Remélhetőleg ő értékeli majd a dolgot és megbeszéli apukáddal, hogy jobb, ha az ő "felügyeletük" alatt történik a dolog. Nekem most 3.5 éves a lányom, ha látom majd 16-18 évesen, hogy komoly - érzelmeken alapuló kapcsolata van egy fiúval, akkor tuti támogatni fogom. Remélem hozzám fog fordulni az ilyen problémáival és meg fog bennem és az apjában bízni.

(u.i. Szülői házban még semelyik lánnyal nem bántak erőszakoskodtak az tuti, már csak ezért is inkább itton és ágyban - párnák közt)

2011. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%

nekünk szilveszterkor engedték meg először, 1 rossz szó nélkül.

Aztán 2 hét múlva megint itt aludt, azóta meg minden héten megkérdezik, hogy mikor alszik már itt végre?:D Szeretik a barátomat.. :)


15/L 19/F

2011. febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Ja és kb 4 éve ismerik a szüleim, most 6. hónapja vagyunk együtt. Régebben 9 hónapot, aztán 3 hónap "szünet" és msot vagyunk újra megint.

2011. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én ma jöttem haza barátomtól, együtt aludtunk tegnap. :) 16 éves vagyok.
2011. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!