Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engednétek...

Hány éves kortól engednétek el lányotokat a barátaival egy este 6 órától reggel 6-ig tartó fesztiválra?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 11:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Fő kérdés, hogy mennyire jó kapcsolatunk, mennyire bízunk egymásban.

A másik, hogy nem mindegy, milyen fesztivál, meg hogy kikkel megy, ismerem-e őket.

2012. dec. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ melyik fesztivál és ismerem-e a barátait

De kb 16

2012. dec. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
egy zenei fesztivál, ilyen hip hop, techno zene szól egész éjjel többnyire 14-25 évesek voltak tavaly :)
2012. dec. 3. 11:11
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Techo zenébe szívem szerint soha, de ha ez lenne a vágya... (akkor mondjuk szomorú lennék): 16 körül.
2012. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
14 évesen szóba se jöhet?
2012. dec. 3. 11:14
 6/24 anonim ***** válasza:
52%
ha megkereste rá magának a belépő árát és a költőpénzt. akkor úgy gondolom elég érett a feladathoz. persze még az is sokat számít mennyire megbízható,milyenek a jegyei... ez nagyon összetett... mennyire mennek messze? kikkel megy? megbízom a barátaiban? ...stb
2012. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%

De, adott esetben természetesen 14 évesen is szóba jöhet, ha:

- megbízható ő maga

- normális a társaság

- normális helyen lesznek (nem az utcán egész éjjel, stb.)

Ezt érezni kell, adott szituációtól függ.

Én hatéves korom óta táborokba jártam, mindig elengedtek, ahova menni szerettem volna (bár a technofesztiválra akkor se mennék, ha fizetnének érte...), szóval elég álszentség lenne, ha én nem engedném.

De persze, ha egy link és megbízhatatlan a gyerekem, vagy a társasága, az más kérdés, de, ha jól nevelem, akkor remélhetőleg ilyesmi fel sem merül.

2012. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nagyon közel van, olyannyira hogy a tavalyi fesztiválon semmit nem tudtam aludni mert annyira behallatszott a zene. A barátait nem ismerem, csak párszor láttam őket de szimpatikusak
2012. dec. 3. 11:35
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
17-18 ha megbízható,normális emberekkel megy, alatta nem 16 évesen akkor ha van vele megbízható felnőtt rokon
2012. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
16-7
2012. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!