Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti milyen osztályzat...

Kamaszok, ti milyen osztályzattal vagytok megelégedve?

Figyelt kérdés

Én az olyan tárgyakból, mint fizika, matek, szóval amik nagyon nem mennek, már a 3-massal is meg vagyok elégedve, ilyenkor anyu mindig kiakad, hogy hogy lehetek ilyen, miért teszem ilyen alacsonyra a szintet. :DD

Tesiből is megelégszem a 4-essel, mert elég kétballábas vagyok, bioszból, töriből, föciből szintén, a többi tárgyból pedig 5-ösre törekszem.

És ti?

16/L


2012. dec. 6. 19:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én most végeztem középsuliban, de kb. így voltam:

matek: 4

fizika 3-as, de mindig 4-e lettem belőle

földrajz: mindegy, 3-4

biológia: teljesen mindegy, csak abból lettem aztán 3-as

tesi: 2-es, de ötös voltam, pedig nem csináltam semmit

angol: 5-ös (nyelveknél nyelvtudás is kell a jegy mellé)

német: 5-ös

történelem: 4-es lettem, nem érdekelt, ötösre érettségiztem belőle

magyar: 5-ös (leginkább érettségi miatt, az a felvételihez kellett)

nem tudom, milyen tantárgy van még:D

2012. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Föciből a 4-es is jó, többiből 5-össel vagyok megelégedve, kémia, biosz, és irodalom, amiből még nem zavar nagyon, ha 4-es vagyok, többiből 5-öst szeretnék mindenképpen.


14/F (Na igen, ugye nyolcadikban még könnyűűű:DD)

2012. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Mindenből ötösre törekszem, mert az nem lehet, hogy 9 évig nagyjából (egy 4-es összesen) ment a kitűnő, most meg ennyire meghülyültem. Csak sajnos nem ártana hozzászokni a gondolathoz, mert jelen pillanatban azt hiszem három tantárgyból állok négyesre, angolból elég stabilan ráadásul. Most pl. ha 4-es lesz az utolsó dogám már annak örömtáncot fogok járni. És a múltkori felelés négyesemnek is örültem. (Igaz készülni kellett volna, nem reménykedni, de mindegy.)

15/L(10.oszt.)

2012. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

mindenből ötös, de sajnos félévkor valószínűleg két tantárgyból négyes leszek =/. Sokat rontottam idén.

16L 10. osztály

2012. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Matek: 4-es nálam min.

Angol: szintén.

Német: Tökre nem érdekel el a nyelv, csúnyának tartom. 3

Biosz: Nehéz és értelmetlen. 3

Töri: Fontos tantárgy. 4

Tesi: 5

Magyar: Szintén fontos, 4

Fizika: Nehéz és nem annyira fontos nekem. 3

3db töltelék tantárgy(etika, művészetek és média): Fölöslegesnek érzem és nem is érdekel. Ne bukjak meg belőle. Sehova sem számít nekem. 2

Szerintem mást nem hagytam ki.


17F

2012. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Énekből totálisan megelégszem a kettesemmel, botfülem van, és egyszerűen hülye vagyok hozzá... :)

Tesiből attól függ miről van szó. :) ha a kezemet kell használni, akkor sajnos meg kell elégednem egy 3-4-essel, mert nem tudok dobni, és kétbalkezes vagyok, kiesik a két kezem közül a labda. :) De például futásból, magasugrásból, távolugrásból én vagyok a legjobb az osztályban. Abból nem is kaphatnék mát, csak ötöst. :D

Matekból, földrajzból, biológiából és talán kémiából mindenképpen ötöst szeretnék, fizikából megelégszem egy négyessel. Rajzból ötöst akarok, de nem szereted a tanár, úgyhogy hiába rajzolok szépen, és tudok mindent, én négyes vagyok. Hittanból (igen nálunk sajnos kötelező) ötösöm van, de én a hármassal is ki lennék békülve akár. :) Magyarból nekem elég egy 4-es is, utálom a magolós dolgokat. Ettől függetlenül a töri mindig könnyen ment, én még abban is a logikát kerestem. (amit a magyarban nem találtam meg...)Szóval az ötös. Angolból ötös, németből négyes is elég, mert utálom. Milyen tantárgy van még? :)

2012. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Matek, fizika, angol, német, informatika és magyarnak a nyelvtan része: egyértelműen ötös.

Irodalom, töri: ott már megelégszem, ha 3-4.

Földrajzzal és kémiával úgy vagyok, hogy igyekszem kihozni a maximumot, de 4esnél nem akarok rosszabbat egyikből sem. Biosz lesz jövőre, 7-8 .-ban mindig négyes voltam, de jó fej a tanár és szeret, hármasnak kellett volna lennem amúgy :D

2012. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

Félévi jegyekre gondolsz, vagy úgy általánosságban?

Mert amúgy mindenből 5öst szeretnék kapni, csak ez nem mindig jön össze ;) Kémiából, fizikából, matekból elégedett vagyok egy 3assal is, többi tantárgyból pedig a 4essel inkább, bár ha 1est is kapok, akkor sem rágódom ezen, annyit nem ér meg, hogy idegeskedjek rajta...

Az volt a célom, hogy félévkor meglegyek 4.2, évvégén meg 4.5. Azért ezt elég jól megdöntöm, már félévkor is 4.6 vagy 4.7 leszek :)

Megjegyzem általánosban végig kitűnő voltam (évvégén, mert ugye csak az számít) :) 5.-ben félévkor is:D (6.-ban félévkor 2 négyesem volt, 7.-ben és 8.-ban pedig 1-1)

2012. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, jaaa 15L meg 9.o.
2012. dec. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2-essel csak ne bukjak meg.
2012. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!