Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Furcsláljátok ezt egy 13 éves...

Furcsláljátok ezt egy 13 éves lánytól?

Figyelt kérdés

Ma is barátnőmel inkább elmentünk bandázni a boxra (deszkás pálya) és ő korizott én meg deszkáztam.De mikor megyek az utcán deszkával a kezembe,mindig megnének.Nem ugy kell elkébzelni,hogy nagy logós poló tsb..hanem rendesen passzos trikóba voltam,szürke csőgatya és a többi lány is ilyen.Még ott a fiúk a pályán nem is néznek velük elvagyunk,hülyülünk ,de a nénik,fiatalok kis plázacicák,nők magyarul nagyon sokan nézik,hogy én gördeszkázok:).Nem tudom ez melett táncolok,jól tanulok,csak a bandával voltam ,de este 8-kor jó kicsit utána de már mindenki otthon volt (kivéve nhány fiőt ők hajnalig lehetnek).És mivel ma augustzus 20.-a van így sokan látnak sokan néztek főleg mikor fiúkkal is mentem.Nem zavar csak egy kicsit néha vicces :).Szerintetek is furcsa ha egy 13 éves lány gördeszkázik??A többi lány ált. görkorizni szokott és néhányan pedig gördeszkáznak,a fiúk meg deszka meg bmx.


*bocsánat,hogy deszkának írtam csak már megszoktam.


2009. aug. 20. 21:11
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az oldal szerkeztőinek,hogy ennyire átalakították a kérdésemet :S
2009. aug. 20. 21:11
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem nem furcsa, csak kevés a deszkás lány és azért néznek meg.

22/L

2009. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Igazából tényleg senki nem mondaná meg ,hogy deszkázok :)

Szóval megyek midig vásárolni stb..,de egyszerűen ma is ha ebbe a kis városba 40-en nem bámultak akkor egyen se.Nem tudom.Köszönöm,hogy válaszoltál

2009. aug. 20. 21:39
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig én vagyok! Szerintem akkor a kisugárzásod miatt, lehet azért mert sokat mosolyogsz. De ha csak ugy rádnéznek az még természetes, de ha mindenki utánad fordul akkor azt tényleg nem értem.
2009. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Igen alapból mosolygós vagyok :):)

Hát általában fiatalabb fiúk azok akik utálnam is fordulnak,de a töbiek meg "csak" néznek meg az ilyen kis cicababák meg fintorognak.Köszönöm,hogy válaszoltál megint :D

2009. aug. 20. 21:51
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs sok deszkás lány, és biztos, hogy a kisugárzásod, hogy van önbizalmad :) Lehet, akkor is igy megnéznének, ha egy basszusgitárral járkálnál :D
2009. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

:)

Hát az biztos,hogy nem olvadok be a tömegbe.Nem vagyok olyan feltünő,nicns lilahajam vagy ilyesmi,de állandóan mosolygok meg nevetgélek,bájolgok :).Hát igen akkor is biztos megnéznenek,de azért,mert egy deszkán gurulok meg próbálok felmenni a patkára aztán esek egy nagyot és szaladnak oda a deszkás fiúk meg a lányok,de ygébként semmi érdekes xD.Főleg,ugy,hogy vékony is vagyok,de nem szoktam olyan nagyokat esni,lekopogom.Hát már beletörödtem,hogy néznek,de amikor deszka nélkül vagyok akkir is megnéznek.Néha zavar főleg,hogyha nem azért néznek,mert "jajj,de aranyos kislány",de ilyen emebrek mindig lesznek,próbálok beletördni,csak kíváncsi vagyok,hogy ti is megnéznétek-e :)

2009. aug. 20. 22:03
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is deszkáztam egy darabig, és engem is megbámultak. Azon lepődtem meg a legjobban, hogy ismeretlen srácok, akik szintén deszkások voltak (legalábbis deszkával a kezükbe mászkáltak) jó hangosan előre köszöntek, mintha jó barátjuk lennék:D

Sok barátnőm vank, aki még mindig deszkázik, ezért nekem talán fel sem tűnne, hogy valaki azzal rohangászna. De elég extrém sport, lányoknál meg főleg, de szerintem nagyon jó, és adrenalinnövelő.

Fú, most úgy rámjött a deszkázhatnék, kár hogy éjszaka vanXD

2009. aug. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
???
2009. aug. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%
Nemtudom ezt miért írtad fel...:) örülj neki hogy egyéni vagy és hogy van stílusod!és az a sajátod...Gördeszka gördeszka...nekem a ló meg a korcsolya...szinkron koriztam 4évig...de ilyen közönségkorikra hokis koriba mentem ki...szerinted a csapat társaim nem néztek? Még az edzőm is nagy szemekkel...de ezvan!
2009. aug. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!