Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Furcsláljátok ezt egy 13 éves...

Furcsláljátok ezt egy 13 éves lánytól?

Figyelt kérdés

Ma is barátnőmel inkább elmentünk bandázni a boxra (deszkás pálya) és ő korizott én meg deszkáztam.De mikor megyek az utcán deszkával a kezembe,mindig megnének.Nem ugy kell elkébzelni,hogy nagy logós poló tsb..hanem rendesen passzos trikóba voltam,szürke csőgatya és a többi lány is ilyen.Még ott a fiúk a pályán nem is néznek velük elvagyunk,hülyülünk ,de a nénik,fiatalok kis plázacicák,nők magyarul nagyon sokan nézik,hogy én gördeszkázok:).Nem tudom ez melett táncolok,jól tanulok,csak a bandával voltam ,de este 8-kor jó kicsit utána de már mindenki otthon volt (kivéve nhány fiőt ők hajnalig lehetnek).És mivel ma augustzus 20.-a van így sokan látnak sokan néztek főleg mikor fiúkkal is mentem.Nem zavar csak egy kicsit néha vicces :).Szerintetek is furcsa ha egy 13 éves lány gördeszkázik??A többi lány ált. görkorizni szokott és néhányan pedig gördeszkáznak,a fiúk meg deszka meg bmx.


*bocsánat,hogy deszkának írtam csak már megszoktam.


2009. aug. 20. 21:11
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
háh februárba leszek 14.és énis deszkázok.és én is csőgatya stb.:D . azon kívül tck-ozok is :D.^^ . és szerintem nem furcsa :).
2009. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem jó dolog hogy sok barátod van és emellett még tanulni is tudsz. Ha pedig élvezed hogy deszkázol, akkor ne zavarjon hogyha jól megnéznek, bár az alapján amit írtál, nem úgy tűnik hogy teljesen kikészülnél tőle.:)(egyébként szerintem nem furcsa, hanem klassz)
2009. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
100%
Nem furcsa, csak van stílusod. Ez csak jót jelent :)
2010. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
a deszkás lányok jóarcok :D
2010. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!