Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! 14 éves lánynak...

Szülők! 14 éves lánynak mennyi zsebpénzt adtok?

Figyelt kérdés
nem költeném el, fényképezőgépre gyűjtenék. Szerintem nagyon keveset kapok, és kíváncsi vagyok más véleményére. 14/L

2012. dec. 10. 20:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem kaptam. Étel, ruha megvolt. Mi kell még?!


Az már más tészta, hogy 11. osztálytól szakmai ösztöndíjat kaptam havonta.


11ben 18e ft

12ben 28e ft

13ban 33e ft

2012. dec. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én sem nagyon kapok zsebpénzt. Most igaz van 11ezrem....de nem nagyon érzem szükségesnek. Ha megyek valahov, vagy ilyesmi, kapok pénzt, és ami megmarad, az az enyém. Néha "csak úgy" ad apukám, hogy legyen, ha kell. Van Junior bankkártyám, arról nem szoktam költeni, az ilyen "vészhelyzetekre" van.. :)

Amúgy szerintem 5000 lehetne a felső határ, talán még ez is sok...:)

16L

2012. dec. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem kapok. A múltkor hallottam panaszkodni az egyik osztálytársamat, hogy vett magának az Iphone-jához valami kiegészítőt, és így cak 8000 ft-ja maradt... én inkább örülnék a helyébe. Androidos telóra gyűjtök, és már komolyan ott tartok hogy eladom a mostani telómat, a régi cipőmet, és kb. az egész szobámat...
2012. dec. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!