Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mp4 lejátszót ajándékozni 10...

Mp4 lejátszót ajándékozni 10 éves lánynak szülinapra vagy karácsonyra jó ötlet? Milyet és hol érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Őszintén szólva ma már gagyiságnak számít,még egy 25 ezer forintos okostelefon is többre képes és sokkal jobban megéri. Én sosem voltam az ilyen gagyiságoknak híve, majd ha 12-13 éves lesz kaphat okostelefont, addig meg most bizonyára van valami butatelefonja, még azoknak is a többésge képes arra amire egy MP4 lejátszó.
2012. dec. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig jó ötlet,mert legalább nem őríted meg a GYEREKET egy telefonnal (ami ilyen korban abszolút felesleges szerintem).

Szerintem mindenképpen menj el egy nagyobb áruházba,ott nézz szét,hogy alapvetően mik a különbségek a termékek között (pl. MediaMarkt).Aztán ha már van konkrét elvárás a termékkel kapcsolatban,neten is utána nézhetsz,hogy hasonló paraméterekkel milyet és hol lehet rendelni.Általában a netes vásárlásoknál olcsóbban lehet megkapni a terméket.

2012. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én 9évesen kaptam:) Nem használtam.. Még most sem.. Inkább egy telefont vegyél:)

13L

2012. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látom sok telhetetlen gyerek van itt :S Én 15 évesen kaptam egy mp4-et és nagyon örültem neki, mert 10 évesen még álmodni sem mertem róla.

Nem írtad milyen viszonyban vagy a lánnyal, ha csak pl. nagynéni vagy akkor kérdezd meg a szülőket, puhatolják ki, hogy örülne-e a gyerek neki.

Egyébként meg egyéni vélemény, de én sokkal jobban szeretek mp4-el zenéz hallgatni mint okostelefonnal (persze már mindkettőt a saját fizetésemből vettem), egy részről azért mert a telefon nagyon hamar lemerül, aztán az mp4-et a nyakamba tudom akasztani és azért nem mindegy hogy egy 7ezres vagy egy 70ezres valami függ a nyakamban.

2012. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm segítségeteket! Keresztlányomnak lesz, ajándék, sokat olvastam utána az interneten, és úgy döntöttem megrendelem, a szülőkkel is megbeszéltem, együtt választjuk majd ki.
2012. dec. 11. 21:19
 6/6 CUTOS válasza:
szerintem tokeletes otlet. en a feketet tartom jo otletnek es boltban erdemes venni az ilyet.
2012. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!