Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd, hogy a 14 éves...

Megengednéd, hogy a 14 éves lányod itthon házibulit tartson a barátaival szilveszterkor?

Figyelt kérdés
nem lenne pia vagy ilyesmi,csak táncolnak stb.

2012. dec. 15. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem,én a 19. szülinapomat tarthattam csak először itthon,házibuli szinten..Inkább hívd át 2-3 barátnőt,filmezzetek,táncoljatok..Én is csak 15 embert hívtam,lettünk 35-40en:D
2012. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Ha én is, meg Apa is itthon vagyunk, vagy nagyi. De mindenképp csak felügyelettel. És előtte tudni szeretném, hogy a szülők valóban elengedték-e a gyerekeket.
2012. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne, hisz ott vagytok.
2012. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Én 15 éves lány vagyok. anya megengedné ha nem iszunk,cigizünk,füvezünk és max. 10-15en lennénk . de mivel ismer engem ezért tudja hogy a barátaim hoznának piát,cigit es a 15 gyerekbôl 30lenne
2012. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Még mindig jobb így mintha máshová akarna elmenni házibuliba. És sztem. azért a koccintás egy korty pezsivel az is belefér.
2012. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Igen, otthon, de hiába van otthon sztem igy is úgy is lenne pia, cigi minden. ( Magamból és a kórtársaimból ki indulva)

16/L

2012. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Házibulit nem,de elhívhatja néhány barátnőjét,és fél pohár pezsgő megengedett,de semmi más,se cigi,se drog,és a szülők is otthon vannak.
2012. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Vasvirág ***** válasza:
91%

Az Én kislányomnak lesz itthon bulija. Igaz,nem csak az övé, hanem a fiamé is, természetesen szülőkkel együtt. Úgy terveztünk meg, hogy mivel nagy a lakás, bőven van hely a gyerekeknek is szórakozni kicsit, a felnőttek pedig kiszorulnak a konyhába. Olyan barátainkat hívtuk meg,akik családosak és a gyerekeik a mi gyerekeink barátai. 7 felnőtt, 11 kistini lesz.

Külön házibulit, szülői felügyelet nélkül még évek múlva sem!

2012. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Ha kellően bízol a lányodban, természetesen!:)
2012. dec. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szeretnék nektek elmesélni valamit.Elsőnek is leszögezem anyuék már szinte betegesen féltenek,de szerintem még mindig jobb mint hogy le se sz***nak ..Szóval 12 éves voltam és szilveszterkor meghívtam a rokonaimat ( 2 fő ) mondták hogy egyik ismerősüket aki szintén 13 éves volt elhozzák,meg egy lányt ( aki amúgy nagyon normális lány volt).Na szóval ..erre a fiú elhozta a testvérét 11éves volt + még egy rokonukat aki szintén 11 éves volt.Na meg a lány is elhozta a testvérét aki 12 éves volt.Így összesen a megbeszélt 2 fő helyet 7 fő jött + még betévedt egy másik rokonunk is 15 éves volt, tehát 8-an jöttek.Na de hogy miért írom ki a korokat? Na azt most elmondom!Anyuék úgy gondolták, hogy ismerik a rokonainkat ( ezt a 3 embert),a 13 éves sráccal akkor nyáron ismerkedtünk meg,úgy hittük normális gyerek.Na de mi ebben a lényeg?Anyuék lementek a boltba, hogy hozzanak még üdítőt.Erre én

a laptopon kerestem zenéket avval a csajjal,meg az egyik rokonunkkal aki szintén lány tehát mi hárman bent voltunk,mire az 5 fiú kimentek az erkélyre (aminek az ablakán ilyen reluxa vagy nem tudom már mi volt,tehát se ki se be nem lehetett látni)..szóval kimentek hogy valami dobálós nem tudom micsodát kidobnak,nem petárda volt.Már elég régóta voltak kint,de nem vettük nagyon figyelembe,mert közbe facebookon nézelődtünk is.Kicsit fura szag is volt,de gondoltuk csak az a pukkanós valami lehet,de azért a rokon csajt kiküldtem,ő is kint maradt egy kis időre,de vissza jött 1-2 perc múlva.Na de mi történt?Anyuék vissza jöttek,mire mi meg lecsődöltünk, a játszóra, hogy majd a legidősebb köztünk,eldobja az akkor még "menőnek" számított sikolyokat.Én meg fölmentem a házba mert kicsit paráztam mert mint a bolondok össze vissza dobálták.Na és akkor derült ki, hogy mi történt!Anyunak az egyik doboz cigije eltűnt,meg egy gyújtója.Nem akartam veszekedés mert már egész este szar is volt,na és az utána következő évem is szar is lett.Na de mindegy vissza jöttek és mindenkit haza küldtem.!Anyu meg hiába mondta volna el a szülőknek,mert kb az összes szülő tudta,a csak 2 embernek nem na azoknak meg ismertük a szüleit,azt hitték volna hogy megint hazudunk mert már történt ilyen.Na azóta sincs nálam semmi party,de nem is kell.

2013. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!