Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Elengednétek a 16...

Szülők! Elengednétek a 16 éves lányotokat egy ottalvós házibuliba szilveszterkor? Vagy szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 14:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyok szülő, de pont 16 éves. Engem elengednek legjobb barátomhoz ottalvós buliba.
2012. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem engednéd önnállósodni? Miért fognád vissza? Mi baja lenne ha ott alszik a barátnőinél? Az isten verje meg 16 éves nem pedig 6.
2012. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
mondjuk az, hogy lerészegedik, nem szeretném ha teherbe esne...de sorolhatnám még :)
2012. dec. 16. 14:25
 4/19 anonim válasza:
72%
Szórakozóhelyre semmiképp nem engedném, szolid házibuliba ismerőshöz miért ne? Persze mindenki a saját gyerekét ismeri...
2012. dec. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyok csaj de engem mindig elengedett anyám, mert ismerte a haverokat is (sokszor gyülésteztünk nálunk) és tudta hogy egyikünk sem a "féktelen tomboló" szinonímája. Megbeszéltem otthon, hogy lesz egy kis pia (koccintás) meg kimegyünk petárdázni éjfélkor (legális volt) aztán ennyi. Reggel (délelőtt) hazamentem aztán go nagymutterékhoz egy ebédkére!
2012. dec. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

első válaszoló vagyok:

Miért kell egyből ilyenekre gondolni? Ha értelmesen nevelted a lányodat akkor egyik sem fog előfordulni. Legalábbis ha magamból és a baráti társaságomból indulok ki(ahol vannak fiúk is... sőt egy fiúnál fogunk aludni). Lehet hogy előkerül majd az alkohol, de senki sem arra fog hajtani hogy minél jobban lerészegedjen, szimplán csak ülni fogunk, beszélgetünk, nevetünk, zenét hallgatunk és közben maximum 1-2 pohár valamit iszogatunk. Nem hinném hogy ez annyira borzalmas lenne.

2012. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
És ha iszik max. 1-2 pohár felest mi baja lesz tőle? És mi nem tudjuk mennyire megbízható...
2012. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%

szia!


én biztosan nem engedném el..és nem azért mert benne nem bízom,hanem azért mert másban nem!

2012. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi begyöpösödött gondolkodású szülőt... Aztán majd csodálkoznak azon egyszer, ha elege lesz a gyereknek az egészből, nem engedik el sehova, nem csinálhat semmit se, és fogja magát azt lelép, és soha többet nem megy vissza. Le lehet hurrogni, de ezzel csak ezt fogják elérni...
2012. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

16 évesen már el :)( Csak tudjam azé hova )

Nem szeretnéd hogy teherbe essen ez ellen te is tehetsz bár ővé a nagy rész. Nem szeretnéd hogy részeg legyen 1x ugyis az lesz az a lényeg azért ne a kórházba kössön ki. Gondolj bele 2 év és azt csinál amit akar lassan el kell engedned.

2012. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!