Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 8. osztályos lányok! Ti mit...

8. osztályos lányok! Ti mit csináltok/csináltatok szilveszterkor?

Figyelt kérdés

kivel, hol, és miket csináltatok? hány évesekkel voltatok, és hol? stb.


mi ketten leszünk a barátnőmnél, de nem alszom ott.


2011. dec. 31. 18:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
otthon a családdal. és facebook meg nézek egy filmet ;)
2011. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
otthon unatkozom, popcornnal kólával meg pezsgővel:/
2011. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

itthon vagyok:D és gyakorit olvasok ,meg filmet nézek anyával iszogatunk és chipset falunk:D

nem vagyok bulizós fajta:D

14L

2011. dec. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is itthon vagyok, nem csinálok semmit, csak várok... Reméltem, hogy idén végre nem kell itthon ünnepelnem, de sajnos mégis. :( Jövõre viszont házibulit szervezünk a barátnõimmel vagy ottalvós bulit, úgyhogy jövõre biztosan nem itthon fogok unatkozni. :) 15/L
2011. dec. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

én úgy unom már hogy most ketten voltunk a barátnőmmel, nemrég értem haza, nem is beszélgettünk semmiről, csak mindig "csináltunk valamit"... elég uncsi volt és semmihez sem volt kedvem..

legszívesebben valami jó kis házibuliba mentem volna, hangos zene, tánc, nyüzsgés.. nem, nem az hiányzik hogy leigyam magam a földig és mindezt kiírjam facebookra.. hanem a bulizás hiányzik mert még sosem voltam...

itt kint az utcán egy csomóan kiabálnak meg minden én meg olyan hülyén érzem magam hogy szilveszter éjszaka itthon gépezek..

2012. jan. 1. 04:24
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Én nemrég értem haza:)

Egy ismerősömnek nem voltak otthon a szülei és házibulit rendezett, ami kicsit felkészített a világvégére:D csak néhányan voltunk, akik nem nagyon ittak, de mi ugyanolyan jól éreztük magunkat, csak épp emlékszünk.

Hatalmas volt, sose felejtem el, és a gyerekeimet sose fogom elengedi ilyen jellegű bulira:D

14L

2012. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Én 3barátnőmmel voltam 4-11ig,utána hazajöttem,bekapcsoltam a gépet,kicsit facebook-oztam,gyakoriztam,zenéthallgattam,aztán háromnegyed12kor kimentem anyáékhoz,meghallgattuk a himnuszt(vagyis kb elhülyéskedtük/elhülyéskedtem:D)aztán koccintottunk,megittuk a pezsgőt,és visszamentem a szobámba gépezni,aztán annyira rosszul lettem a sok piától,meg a sok chipstől,(colát ittam meg fantát:D)hogy inkább lefeküdtem aludni olyan 2körül,majd fél 3kor felkeltem hányni. Mivel már kb egy hónapja fogyózok,é alig eszek vmit,ezért szerintem kicsit megterhelő volt a gyomromnak a sok kaja,de úgy éreztem magam mint egy másnapos,fejfájás,hányinger,szédülés,pedig egy kortyot alkoholt nem ittam,még a pezsgő is gyerekpezsgő volt,senki se szereti az alkoholosat.(:

azán utána megmostam a fogam,ittam egy kis teát,majd visszafeküdtem alukálni,és 10kor keltem fel(:


amúgy most mindenki kiírja h ú dejó volt a tegnapi buli,meg lájk aki másnapos(40lájk)az évfolyam és az osztálytársaimmal az élen..nevetségesek..és akkor itt irogatják ki h ki mit ivott..szánalamas.:D

2012. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát én úgymond buliztam, életemben először. 14/L vagyok.

3 lánnyal és 1 fiúval voltam (aki mellesleg az egyikőjük pasija). Eredetileg otthon hülyültünk, elvoltunk, ittunk (tényleg keveset), éjfélkor pezsgőztünk, utána az előbbieket folytattuk. Hajnali 3 körül beugrottunk a barátnőm szüleinek bulijára, ott kb. 1,5 órát voltunk. Táncoltunk, üldögéltünk. Meg itt is ittunk, amit már később egy kicsivel jobban megéreztünk, de nem volt annyira vészes. Mikor 5 körül hazaértünk feküdtünk, mert már nagyon kifáradtunk, viszont alig aludtunk valamit. 11-12 óra körül keltünk fel.

2012. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

Házibuliban voltam, de csak 10en voltunk.

Táncoltunk, ittunk, üvegeztünk, leakartunk itatni 2 lányt. :DD

Aztán 1 lánnyal bementünk a központba ketten éjfél megnézni a tüzijátékot, bent vettünk piát meg cigit. Éjfélkor tüzijáték. Találkoztunk pár ismerőssel, boldog újévet kívántunk, stb...Bent voltunk utána még kb félórát, aztán elindultunk vissza a házibuliba, közben találkoztunk egy fiúval (ismeretlen), ő elkísért minket vissza majdnem végig, vele is beszélgettünk stb...Aztán leültünk egy padra mert fájt a lábam (magassarkú -.-). Valamikor 2 után végre újra a házibuliban voltunk, és tovább folytattuk az előbbieket.

7 körül meg hazamentem, aztán fél 5ig (O.o) aludtam. :D

jóvolt.(Y)


14/L

2012. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
előző.gratulálok 14éves létedre h cigit meg piát vesztek a barátnőddel.
2012. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!