Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért lett divat a (sokszor...

Miért lett divat a (sokszor csak fizikailag ) "nagyobb" fiatalok körében a kamaszoknál általánosítani?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Ebben a kérdésben azt, aki azt írta hogy nem kell általánosítani lepontozták. Nem nagyon, de lepontozták. Én úgy vagyok, hogy az iskolában színötös tanuló vagyok, a korosztályombeliek (12) közötti részegen fetrengő, három doboznyi cigit szívó, fűvel-fával lefeküdő gyerekeken csak röhögni tudok. A helyesírás "mestereiről" pedig még nem is beszéltem. De a hozzám hasonló GYEREKEKET miért rakják egy halmazba ezekkel az IQ-harcosokkal? Szinte minden ilyen témába vágó kérdésnél ezt látom. Tudom-tudom akinek nem inge ne vegye magára, de akkor is.


2009. aug. 23. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Kedves! Majd akkor leszel "nagy", ha megtanulsz érthetően fogalmazni :) Sok-sok gyakorlást (na de nem itt) és sikereket kívánok.
2009. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Teljesen igazad van....ez egy hülye beidegződés sokakban,hogy "ezek a mai fiatalok"-ként emlegetnek mindenkit aki 12-18 éves korosztályba tartozik.Ne bántson a dolog,nevess rajta,látszik,hogy te okosabb vagy,ne vegyél róla tudomást!

Büszkék lehetnek a szüleid rád,csak így tovább!:-)

2009. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Kedves első válaszoló,a kérdező éppenhogy nem akar nagy lenni,ha nem tűnt volna fel....Az a baja,hogy azokkal emlegetik egy lapon...pedig ő nem olyan!
2009. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Első vagyok, gratulálok azoknak, akik tudták értelmezni ezt a fogalmazási zűr zavart. Már a kérdéssel is gondok vannak.
2009. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Az a helyzet, hogy ez nem most lett divat. Amikor én voltam 15, engem ugyanúgy idegesített, akkor is általánosítottak. Akkor is mondták az "idősebbek" hogy ezek a mai fiatalok, meg ezek a kamaszok, meg a tinik... de ha jól belegondolsz, mi is hajlamosak vagyunk/voltunk a "felnőtteket" általánosítani, pedig az idősebbek se mind egyformák.

23 éves

2009. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Abszolút lehet értelmezni...
2009. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Én többszöri átolvasás után se találtam semmi érthetetlent, és kihangsúlyoztam a GYEREK szót. Nem értem mi a bajod.
2009. aug. 23. 12:00
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Én simán értettem, szerintem az első válaszolóval vannak bajok...

Ne foglalkozz azokkal, akik általánosítanak, én sem foglalkoztam. 30 éves vagyok már, de ez ment akkor is, mikor én voltam 12.

2009. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is érthető.

Amikor 12-13 voltam, engem is zavart, hogy mindenki semmibe vesz a korom miatt. Pedig normálisabb megnyilvánuláaim voltak, mint 1-2 olyan emberkének, aki nálam 2× idősebb. Erre csak azt tudom mondani, hogy: ez van.

2009. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Abban a kérdésben csak meg akarta magát védeni az aki egyből letámadta a kérdezőt ..mert biztos ő is olyan..amúgy azok akik azt írták válasznak,hogy ezt látják ez hülyeség.. mert ha ezt látják akkor miért kéne nekik is ezt csinálni ? Én is látom hogy 12évesek isznak,cigiznek..és hallom hogy már 12éves lányok szexelnek mégsem hiszem azt hogy nekem is ezt kéne tennem..vajon miért ? Mert normálisan neveltek/nevelnek a szüleim..nekem is van olyan fiú aki tetszik de eszem ágában sincsen lefeküdni vele 15éves létemre.. ez a fiatal tinikorosztály nem tehet róla.. itt csakis a szülők hibásak szerintem..de ki hogy látja..

egy lány (:

2009. aug. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!