Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért lett divat a (sokszor...

Miért lett divat a (sokszor csak fizikailag ) "nagyobb" fiatalok körében a kamaszoknál általánosítani?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Ebben a kérdésben azt, aki azt írta hogy nem kell általánosítani lepontozták. Nem nagyon, de lepontozták. Én úgy vagyok, hogy az iskolában színötös tanuló vagyok, a korosztályombeliek (12) közötti részegen fetrengő, három doboznyi cigit szívó, fűvel-fával lefeküdő gyerekeken csak röhögni tudok. A helyesírás "mestereiről" pedig még nem is beszéltem. De a hozzám hasonló GYEREKEKET miért rakják egy halmazba ezekkel az IQ-harcosokkal? Szinte minden ilyen témába vágó kérdésnél ezt látom. Tudom-tudom akinek nem inge ne vegye magára, de akkor is.


2009. aug. 23. 10:50
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval. Csak kiegészíteném azzal, hogy nem csak szülők, ha nem azon bizonyos "idősebb" korosztály tagjai /16-17 éves fiúk/ akiknél az a divat, hogy felszednek egy "kis csajt" hülyítik egy darabig, ráveszik, hogy feküdjön le vele, ő meg ha van nesze nem teszi meg, ha nincs meg igen. Ez most ismét csak értelem kérdése.
2009. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a 12-18 éves kamaszok nagy része abba a rosszabbik fajtába tartozik, amit te is írtál...és természetes, hogy ez alapján általánosítanak az emberek...minden csoportot a többség alapján ítélnek meg, ne akadj fenn rajta, ez már évek óta így van és természetes dolog...legyél büszke rá, hogy te nem vagy olyan, mint a többiek és tartsd is meg ezt a jó szokásod(sok sok kísértés fog még jönni a köv. pár évben). Én is elítélem a mai fiatalokat, pedig nem vagyok olyna öreg, tegnap töltöttem a 20-at. De nagyon rohamosan és gyorsan romlik a fiatalok erkölcse az utóbbi pár évben. Az én korosztályom is már elindult ezen az úton, de mindig megbotránkozom azon, hogy mi következett utánunk...
2009. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
02:40-es vagyok, hát igen vannak ilyen fiúk és erről tényleg nem a szülők tehetnek de viszont egy fiatalabb lánnyal jár pl az a 18éves fiú .. a 85%-a csak szexelni akar.. és a lánynak meg ha lenne annyi esze,hogy nem fekszik le vele még meg gondolhatná hogy csak azt akarja,főleg ha sürgeti a fiú.. na arról viszont már a lány szülei tehetnek.. (hogy lefekszik már annyi idősen fiúkkal..)
2009. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Első válaszoló! Szerintem nem a fogalmazással van baj hanem azzal hogy te nem tudod megérteni, és ez nem a kérdező hibája hanem a tiéd mert nem tudsz szöveg érteni. Ennyit erről.


Szerintem azért általánosítanak minket mert egyre több az olyan fiatal akik cigiznek, isznak, és akár drogoznak is. Ez a világ kezd elfajulni a tinédzsereknek ez egyenlőre jó de majd később rádöbbennek, hogy elrontották az életüket, mert vagy drogfüggők vagy alkoholisták lesznek. Jó persze nem mindenkire igaz de az emberek általánosítani szoktak és nem csak ebben, hanem például: minden roma rossz ember és verekedik meg stb miközben ismerek olyan roma embert aki rendes és még csak nem is hallani a beszédén, hogy az lenne. Épp ezért van az a mondás, hogy akinek nem inge ne vegye magára. Lehet, hogy mások azt mondják rád, hogy biztos te is olyan vagy mint a többi tizenéves de én csak nevetnék rajtuk és már csak azért is bebizonyítanám hogy nem vagyok az.


16/L

2009. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!