Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, ha nem járok el...

Normális, ha nem járok el bulizni?

Figyelt kérdés

Egy hónap múlva 19 leszek, és nem szoktam eljárni bulizni. Részeg sem voltam, csak szüli- és névnapokra szoktam eljárni (pár ismerősömére), ennyi a 'nagy' bulizás, de olyankor 11 körül itthon vagyok.


18l



2013. jan. 1. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sem én, sem a párom nem vagyunk bulizósak, soha nem is voltunk. Érdekes, ivászat, hajnali dáridó nélkül is csodaszép az élet, mindenkinek más a szórakoztató. Ettől még normális, jó humorú, vidám, életrevaló emberek vagyunk, sok baráttal. Csak nem kell az árokból kihúzni minket még szilveszter hajnalban sem. Társasoztunk, kártyáztunk, beszélgettünk, kettőkor aludtunk, alkoholt nem ittunk. És? Tök jó volt. Szerintem az a baj, ha nem ez a normális.
2013. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendjén van, ha amúgy nyitott vagy az emberek felé, szívesen ismerkedsz, barátkozol, és megvannak a magad kijárós ill kapcsolattartó örömei (ami nem az internet).
2013. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két hét múlva leszek 16 és eddig egyszer sem voltam semmiféle ilyesmi buliban..részeg sem voltam még de valahogy megvagyok nélküle :) örülök amikor ilyen emberekről hallok, szerintem tök jó dolog :)
2013. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Teljesen normális. Persze néha azért jó móka tud kerekedni egy-egy buliból, nem ördögtől való az sem.
2013. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!