Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Baj, hogy nem járok bulizni?...

Baj, hogy nem járok bulizni? Tudom, hogy volt már hasonló kérdés, engem mégis érdekelne a válaszotok.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és tényleg sosem járok bulizni. Nem szeretem ezt az egész tomboljunk és igyunk és hányjunk össze mindent dolgot. Tudom, hogy a legtöbb korombeli ezt csinálja, de én akkor is hülyeségnek tartom, és mondhatni lenézem azokat akik, tényleg csak azért járnak bulizni, hogy minél jobban berúgjanak, és arra büszkék, hogy nem emlékeznek semmire. A normál bulizókkal nincs bajom, de én akkor sem szeretek bulikba járni. Más is van így ezzel?
2010. szept. 10. 16:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Dettó. 18 vagyok de még életemben nem voltam buliba. De nem is hiányzik se az a közeg, se az a zene. Nem az én világom.

Azért meg nem fogok járni bulizni, mert ez a divat. (A normál bulizókkal nincs bajom ahogy te is írtad..)

Szóval mondhat bárki akármit, nem érdekel.Én jól érzem magam így is.

2010. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is így vagyok vele, nem is voltam még ilyen bulin.


17/F

2010. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, miért lenne az? Én a két kezemen meg tudom számolni hányszor voltam így "bulizni". Nem kötelező dolog, ha nem érzed jól magad akkor ne menj.
2010. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok,és még csak szülinapi partin voltam,suliban cikiznek,mert nem járok bulizni,és azt hiszik,hogy csak ülök otthon állandóan,pedig bulizáson kívül más is van,pl egy iskolatársamnak 2 hete meghalt az anyukája,de már discoba jár
2010. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha szerinted egy buli egyenlő a "Nem szeretem ezt az egész tomboljunk és igyunk és hányjunk össze mindent dolgot" akkor még nem voltál igazi bulin. Nem arról szólnak , hogy részegre iszod magad és összehánysz mindent. A közösségi élethez hozzátartozik a kikapcsolódás ezen formája is. A fiatalok összegyűlnek valahol, ahol zene van , társaság, és igen alkohol is. Van idióta gyerek aki leissza magát ,mint egy állat, van aki iszik, de mértékkel,hogy jól érezze magát. És van aki nem iszik és jól érzi magát. Én szeretek "bulizni" szeretek jó társaságban , jó zenére táncolni, ismerkedni és jól érezni magam. Persze most a házibulikról beszélek. Nem járok szórakozóhelyekre ,az tényleg gázos. Pár ismerősöm csinálja, de mi csak röhögünk rajtuk, hogy ezzel akarnak "nagyobbak" lenni. Ha szerinted az a buli amit leírtál , akkor vagy nem voltál még, vagy rossz társaságban vagy. Nem kell elítélni a szórakozást. Nem a középkorban élünk. Ez az én véleményem. 15f
2010. szept. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Utolsó: azt hiszem félreértés történt, csak azt ítélem el aki tényleg azért jár bulizni, hogy részegre igya magát :)

A többiek: köszönöm a válaszotokat, jó tudni, hogy van még olyan, mint én. Meg azt is, hogy fiú is van ilyen. Egy régi fiú ismerősömmel azért szakadt meg a kapcsolatom, mert képtelen volt elfogadni, hogy nem járok bulizni. Elég primitívnek tartom, de ez van. Ezek a válaszok változtattak a hozzáállásomon :)

2010. szept. 10. 16:22
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is nagyon ritkán bulizok.Azt is inkább nevezzük csak szórakozásnak...

Pl.:van valamilyen rendezvény akkor kimegyünk meg ilyenek.

Most vannak a szüreti napok,el volt tervezve,hogy kimegyünk mert osztálytársamék fellépnek és megnézzük őket,meg sok ismerős kint lesz és milyen jó lesz.Iszunk egy kis bort,,mert szüret van meg ilyenek.Erre szakad az eső:SS


Egyébként nem nagyon járok bulizni,bár vágyom rá néha:D

15/L

2010. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj Veled semmi baj nincs! Az a fontos, hogy érezd jól magad!!! Ne törődj azzal, aki emiatt cikiz.
2010. szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Detti 0-0 válasza:

én sem járok bulizni, nem is jártam soha. valahogy nem vonzzanak az ilyen dolgok. úgyhogy nem vagy egyedül. szerintem semmi baj nincs ezzel. :)


13/L

2010. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A jövőben biztosan összehozok egy bulit a magunkfajtáknak :D
2010. szept. 10. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!