Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szüleim elváltak. Apuhoz...

Szüleim elváltak. Apuhoz keveset járok. Szilveszterre szeretnénk menni barátnőmmel abba a városba bulizni ahol apa lakik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
mivel szombaton szeretnék menni és vasárnap már haza félek hogy megfogja szóllni hogy csak ilyenkor megyek és még barátnőm is viszem
2011. dec. 29. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeret, örülni fog, hogy odamész, még ha csak szilveszter is van, és nem egyedül!
2011. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ne félj tőle, a legjobb megoldás ha elmondod neki, hogy sajnálod hogy csak ilyenkor mész, vagy elmagyarázod neki hogy félsz attól hogy meg fogja szólni. Szerintem az ilyen helyzetekben családon belül ez a legjobb megoldás, egyszerűen kimondani attól amitől tartunk. Na és a másik, hogy szerintem minden apa örül ha a fiát a barátnőjével látja (normális esetben)
2011. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!