Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egyetértetek azokkal a szülőkk...

Egyetértetek azokkal a szülőkkel, akik nem engedik meg a tinilányuknak hogy akármilyen ruhákba (pl. miniszoknya) járjanak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Nem kell kitenni azt, ami nem eladó. Aztán meg csodálkoznak, hogy a felajzott férfiak erőszakolnak.
2013. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Legalábbis ha velem menne valahová a gyerekem, akkor mindenképp elvárnám, hogy öltözzön fel emberhez méltó módon, ne nekem kelljen szégyenkeznem miatta, hogy kivan az egész melle és feneke. De szerintem egyedül vagy barátokkal se engedném el olyan ruhában, amiből minden kilóg, így is elég sok erőszakról hallani mostanában, nem kell még úgy is öltözködnie egy lánynak, hogy direkt felhívja magára a figyelmet. A másik, hogy elég sok lányt látok még most télen is ilyen kis rövidke szoknyában, csupasz derékkal és nyakkal, és fel nem tudom fogni, hogy a szüleik mért nem tiltják ezt meg, hiszen pillanatok alatt fel lehet fázni így, aztán majd csak nézhetnek, ha a gyereknek jól tönkremegy a veséje, vagy valami.
2013. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen bár a bizalommal érném el, mert ha akar a suli wc-ben is átöltözhet.
2013. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért valljuk be, a se mindegy, hogy mennyire mini...

( [link]

[link]

Szerintem egy bizonyos határon belül bármit fel lehet venni. Egy normális gyerek pedig saját maga is meg tudja ítélni, hogy mi csinos, és mi ízléstelen.

2013. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Látom a második linkem elveszett... Na mindegy, valami ilyesmi akart lenni:

[link]

(csak a hosszt nézzétek)

2013. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Nekem szerencsém van szüleimmel :D nem igazán szólnak bele,hogy hogyan öltözöm nekik csak az a lényeg,hogy amíg a buszmegállóban állok senki ne nézzen hivatásosnak XD


egyébként esetemben néha pont anyum ajánl merészebb ruhákat :D én amolyan sportosan elegáns stílust képviselek :)


szerintem tiltani felesleges,inkább éppeszű határokat kell szabni

mert eléggé r*bisen néznek ki a kilencedikesek az övnyi szoknyájukban :) (nem sértés ha nem inged ne vedd magadra,de a mi sulinkban ez így van a 9-10.-esek próbálnak nagynak látszani bár inkább olcsónak hatnak)

2013. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Igen egyetértek,szánalmas mikor 13-16 éveseknek kint a melle a segge,már ha van olyan.Igenis legyen már a lányokban tartás,öltözzenek fel normálisan,nem kell úgy kinézni,mint egy örömlánynak,Arról nem is beszélve,hogy aki normálisan néz ki sokkal jobban vonzza a fiúkat,mert akinek mindene kint van olcsón adja magát csak egy éjszakára fogják használni.Lehet csinosan és igényesen s öltözni,úgy hogy nem mutogatják mindenüket.
2013. jan. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Igen, egyetértek. Attól, hogy valaki lázadó tini, még nem kell hivatásosnak öltöznie.
2013. jan. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Igen egyetértek! Ha egy lány nem akar a fiúk céltáblájává válni, akkor ne mutogassa a cicijét és a popsiját!
2013. jan. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 (Z) válasza:
17%
Minden embernek saját magának kell élni az életét, nem szabad korlátozni, viszont kötelessége egy szülőnek a veszélyek elmondása. Ha egy fiatal lány éjszaka miniszoknyában mászkál a belvárosban, akkor valamit nem tud az életről - még -.
2013. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!