Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon gáz leszek holnap? Túl...

Nagyon gáz leszek holnap? Túl fogom élni? Izgulok! Sírok!

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok holnap irány a gimi,új osztálytársakkal találkozni,ismerkedni.Nem ez a lényeg.

Beszéd hibás vagyok,nem tudom kimondai az "r" betűt.Most itt olvastam néhány ezzel kapcsolatos kérdést DE semmi:(.És persze megáldott a sors azzal,hogy kiejthetetlen nevem legyen.Holnap kikell állnom 30 gyerek+1 felnőtt elé és elraccsolni a nevem meg rövid bemutatkozás.Olyan rossz :\'(.Már annyit elértem magamtól,hogy nem torokból akarom kimondni és kicsit megtudom pörgetni a nyelvem,de nagyon picit és olyan mintha a vezeték nevemet 2 részben mondnaám ell a keresztnevem meg áhhhh.Olyan rosssz.Tudom,hogy túl fogom élni,mindenki éget már le.Meg tudom,hogy nem égő.De akkor is engem zavar.És mindjárt elkezdek sírni,mert belegondoltam,hogy fognak néhányan nevetni.És énis mindig elnevettem mikor beszélek,de közbe meg sírni tudnénk.Miért pont nekem kell ilyennek lennem?Jó tudom már azért sír mert esetleg mozgássérült.De nem értem,hogy lehetek olyan szerencsétlen,hogy egy betűt nem tudok kimodnani.Mit tehetek?Mondatok valami bíztatot létszíves :)


2009. aug. 27. 19:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos tényleg lesz pár tapló gyerek aki biztosan kigúnyol majd. Lehet jobb lenne ha beszélnél az ofőddel, hogy ez neked kellemetlen és kérd meg, hogy ő mondja el a neved, biztos megérti, bár nem lesz ott mindig de legalább az első nap segítsen neked. Semmikép ne foglalkozz azokkal akik nevetni fognak, de lehet az is jó lenne ha előtte közölnéd velük, hogy neked van ez a problémád. Remélem túléled valahogy! Ird meg holnap, hogy mi történt! A mi osztályunkban van egy mozgássérült lány és sajnos őt is sokszor kigúnyolták, de azért páran megvédjük ha valaki "bántja" sajnos vannak ilyen paraszt bunkó emberek..:( sok sikert mégegyszer :) 17/L
2009. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy erre én nagyon érzékeny vagyok valamiért ésképes vagyok elsírni magam mostanába,hogy így tudatosult bennem,hogy ilyen béna vagyok :(

Köszönöm majd megírom.

/baránőm mondta,hogy Ők majd bemutatnak,de azt nem szeretném,csak tudjátok olyan rossz ez nekem,hogy körülöttem mindenkinek megy én meg áhh/

2009. aug. 27. 19:35
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel!Biztosan túl fogod élni a dolgot!Bár én már nálad 3x öregebb vagyok de tudom milyenek a mai tinik úgy,hogy lehet 1-2 ember kinevet majd,de szerintem próbálj meg erős maradni és ne foglalkozz velük!Senki sem tökéletes ezt ne feledd,ez legyen a legnagyobb problémád az életben,hogy nem tudod kimondani azt a fránya "R"-t!!!Nekem van egy hallássérült barátom aki elég rosszul beszél e miatt,tök jó fej imádom!
2009. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez kedves volt :)

Kár,hogy itt nállnu nem ilyen kedvesek mg a felnőttek se :(

Hát majd igyekszem

2009. aug. 27. 19:40
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, amikor elmondod a neved, hogy biztos van a hallgatóságban olyan, aki még 6 éves is bepisilt, vagy 10 évesen szopta az ujját! Tuti nem lesz sírni kedved! Egyébként cseppet sem vagy kevesebb mert beszédhibád van.
2009. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Hát ez vicces :)

Ezt megfogadom,köszönöm szépen.

2009. aug. 27. 19:50
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, és a legjobbakat az új élethez!
2009. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de szerintetek nagyon égő leszek?
2009. aug. 27. 20:07
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz már ennyire! Minél jobban stresszelsz, annál valószínűbb hogy tényleg elrontod. Nagy dolog! Gondolj arra hogy új embereket fogsz megismerni, és ez tök izgi.
2009. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ez a bajom.Én nem váltottam iskolát,és egy barátom sincs.Nehéz túlélnem,de alkalmazkodtam.Pl. a szünetben nem kiabálok mindenki orra elött.Én magamban nem vagyok szép,tehát kerülöm a tömeget.

Mikor regisztráltam,én is így éreztem,mindenki kinevet,de aztán már egyre kevésbé zavar.Átnézek felettük.Próbálj ne törődni velük

2009. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!