Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Holnap egyedül leszek itthon...

Holnap egyedül leszek itthon este 6-ig és folyton azt érzem mintha nem kapnék levegőt és izgulok is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz érzés azóta tart ez mióta eltörtem a bokám és 2 hónapja már csak itthon ülök, de most felerősödtek a tünetek. Esetleg ez pánikbetegség lenne? Mit tegyek ellene?
2011. jún. 23. 20:26
 1/9 anonim válasza:
Elsősorban mozdulj ki otthonról, ne ülj otthon hónapokig csak azért mert eltörött a bokád. Kicsit lehet pánikbeteg lettél, tegyél ellene.
2011. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát igen lehet jót tenne már egy kis kiruccanás, mostanába a barátaimat is elhanyagolom sajnos. :/
2011. jún. 23. 20:34
 3/9 tetris ***** válasza:
Amikor nekem voltak ilyen gondolataim, akkor mindig azzal nyugtatgattam magamat, hogy ha bármi baj is lenne, ott vannak két lépésnyire a szomszédok, lenne kitől segítséget kérni. Azt is meghallják, ha kiáltok egy nagyot. Ettől mindig megnyugodtam.
2011. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen. :)
2011. jún. 23. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen a sok otthonülés kihozza ezt az emberekből:/

A párom lábát is operálták,4 hónapig feküdt,a végére már

tiszta depi lett,még szexelni sem bírt!

Miútán visszaált a régi kerékvágásba rendeződtek a dolgai....

2011. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy viseled eddig az egyedüli otthonlétet? Vagy sikerült más megoldást találnod?

2011. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia, hát eddig rendben, most ebédeltem csak kicsit unatkozom. :) Köszönöm a kérdést. :)
2011. jún. 24. 12:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyébként hány éves vagy? Csak azért kérdezem, mert felnőttnek nem hinném, hogy gondot okozna egy egész napos egyedüli otthonlét. Így csak kíváncsi vagyok. :)

Én kérdeztem korábban, hogy hogy telt eddig a napod.

Remélem, végül jól alakult a napod, és újra otthon vannak a többiek! :)

2011. jún. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia. 17/F vagyok, eddig még soha nem volt ilyen problémám, de most előjött. :/ Végül kibírtam. :)
2011. jún. 24. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!