Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Én most leszek 8 ik os de...

Én most leszek 8 ik os de nagyon izgulok a tovább tanulás miatt. A kérdés: bencés gimnázium miskolc, aki oda járt vagy tudja hogy milyen suli és milyen átlag kell oda?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:
hát nem tudom az milyen gimi, de nálunk csak szinte szín ötösök mentek gimibe, max 1-2 négyesük volt, gondolom ott is ez a helyzet(bár kevés a gyerek meg minden most már akkor még sok volt, szóval már más a helyzet). Amúgy meg ne félj... gimiben az utolsó év előtt sokkal rosszabb lesz... akkor már tényleg a jövődről döntesz... most akkor döntenél arról, ha pl szakiskolába mennél, de egy gimi meg szakközép szinte semmi, majd lesz érettségid... ennyi, na akkor majd ha 1 éved van az érettségig azért jobban érzed a súlyát a dolgoknak, kihúzzák alólad szinte a talajt..
2011. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!