Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tavalyi középsulis felvételiző...

Tavalyi középsulis felvételizők! Ti hány pontot értetek el a felvételin és felvettek-e az elért pontszámmal?

Figyelt kérdés
Én most 19.-én fogok felvételizni és őszintén szólva eléggé izgulok. Általában az jellemző rám hogy amikor elém rakják a lapot vagy szóbeli esetén bemegyek és leülök a tanárral szemben teljesen be stresszelek, rosszabb esetben elájulok. Ha éppen nem ájulok el csak be stresszelek akkor mindent össze vissza írok. Össze vissza húzgálom, radírozom ki a dolgokat és a végén egy teljesen összecsapott munkát adok be pedig ha nem stresszelek be nagyjából tudtam volna a dolgokat. Nektek hogy sikerült a felvételi? Hány pontot értetek el? Felvettek oda amit elsőnek megjelöltetek?

2013. jan. 8. 17:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
68 pont,max pontos szóbeli, és jó hozott jegyek, felvettek az elsőnek megjelölt tehetséggondozó gimibe
2013. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti terv szerint elsőnek kiszemelt suliba nem, de ezzel a "90 %-os központi nélkül mehet Kukutyinba zabot hegyezni" hozzáállásával sikerült elérnie, hogy elmenjen tőle a kedvem. A magyarra 34 pontot kaptam, matekra 39et, elbíztam magam, ezért estem pofára. Ettől még persze bejutottam egy igencsak erősnek mondható gimnáziumba, szóval panaszra semmi okom. Én is rendesen rágörcsöltem a szóbelire, képzelheted, miként festhettem, ha pohár hideg vízzel kínálgattak a felügyelő pedagógusok.:D Kell némi szerencse ahhoz, hogy az emberségesebb fajtából fogj ki valakit, egyesek csak fokozzák a légkör feszültségét. Egy idő után viszont képes leszel feloldódni, teljesen megfeledkezni a tétről, és amint ez bekövetkezik, rossz dolog nem sülhet ki a párbeszédből. Fölösleges túl komolyan venni, én már rájöttem.

14/L

2013. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 83 pontos írásbelivel jutottam be egy eléggé erős gimibe, úgy hogy a szóbelit kicsit elrontottam és visszaestem, de szerencsére nem sokat. Amúgy én szerencsés vagyok, mert stressz alatt tudok a legjobban teljesíteni.
2013. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
78 pontos lett, de az az iskola, amit első helyen jelöltem meg, nem vette figyelembe a felvételit, csak a hozott jegyeket.
2013. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

61 pontos lett, és igen, felvettek az első helyre vele. próbálj meg a feladatokra koncentrálni, ne azon járjon az eszed, hogy ennek jól kell sikerülnie. megcsinálod és kész. :) nyugi, én sokkal vészesebbnek gondoltam :)


15/l

2013. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

matekom 38, magyarom 42 pont lett, és fölvettek Pécs egyik legjobb gimijébe.

Nekem nincsenek ilyen gondjaim a szóbelivel, szeretek szerepelni:) Neked is azt tudom ajánlani, hogy próbáld meg élvezni a dolgot. Hiszen senki sem akar rosszat neked:))

2013. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
68 pontom lett, matekot sztressz miatt elrontottam máig sajnálom, nem vettek fel az elso helyre, de nem zavar. Egy remek kozoségbe kerůltem. Igaz nincs olyan jó bůfé ;)
2013. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

91 pontos írásbeli, szóbeli max. pontos, hozott jegyek szintén... Simán felvettek az összes suliba, bár én első helyre gyengébb sulit jelöltem, a 2. jelölt suli baromi elit gimi, órási volt a verseny, de oda is felvettek volna. Végül az első helyen bejelölt suliba mentem, itt is a legtöbb ember hasonló eredményeket produkált, mint én.

Ne izgulj feleslegesen, nincs okod rá. Én is nagyon izgultam, de persze utólag okos az ember, most már tudom, nem volt semmi okom rá. Folyton az órát bámultam írás közben, aztán amikor félidőnél még alig csináltam meg pár feladatot, akkor kaptam észbe.

Sok sikert mindenkinek!

2013. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
63 pontos írásbeli, max körül szóbeli. 7.-ben 4,7-es átlag, 8. félévkor pedig 4,8as átlag. Felvettek:)
2013. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79 pontos lett a felvételim, matek 40 magyar 39. A szóbeli pontszámát nem tudom, de hát szerintem azért elég jól sikerült. :) És igen, felvettek az első helyre.
2013. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!