Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tavalyi középsulis felvételiző...

Tavalyi középsulis felvételizők! Ti hány pontot értetek el a felvételin és felvettek-e az elért pontszámmal?

Figyelt kérdés
Én most 19.-én fogok felvételizni és őszintén szólva eléggé izgulok. Általában az jellemző rám hogy amikor elém rakják a lapot vagy szóbeli esetén bemegyek és leülök a tanárral szemben teljesen be stresszelek, rosszabb esetben elájulok. Ha éppen nem ájulok el csak be stresszelek akkor mindent össze vissza írok. Össze vissza húzgálom, radírozom ki a dolgokat és a végén egy teljesen összecsapott munkát adok be pedig ha nem stresszelek be nagyjából tudtam volna a dolgokat. Nektek hogy sikerült a felvételi? Hány pontot értetek el? Felvettek oda amit elsőnek megjelöltetek?

2013. jan. 8. 17:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
76 pontos írásbeli, 15-ből 10 pontos kémia , 14 pontos biosz, 15 pontos német szóbeli, egy hármasom volt (matek) három négyes a többi ötös, de így is felvettek egy elég nívós iskolába, ahol most kitűnő vagyok így félévkor :)))))
2013. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!