Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi köze van a tanároknak,...

Mi köze van a tanároknak, hogy ki lóg, meg hogy ki bukik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Miért szólnak bele?


Nálunk az osztályban 29-vagyunk ,és 3-en NEM állunk bukásra semmiből se. Pedig alig kell tanulni, én szinte mindenből 4-es 5-ös vagyok.

Fizikából úgy vagyok, kitűnő .,hogy nem tanultam rá semmit órán lehet, puskázni, csak a füzetből ,könyvből ki kell másolni ,és van olyan aki erre is lusta.Mondja a tanár s,hogy nézzük ki.

Hát a többé még egy picit nehezebb, de könnyűek az is.

Azt ,nem értem, hogy a tanárok minek foglalkoznak a lógásokkal, aki lóg azt úgy is beírják, kap egy igazolatlan órát, 20 igazolatlan óra és ki lehet tenni a gyereket.

Hát az osztály fele nálunk cigány ők megbuknak van nálunk 18 éves cigány is aki, már gyereket is fog szülni.

Na ők tuti megbuknak,

Utána van a sok magyar bukott akik valószínűleg újra megbuknak.


Hát kb 10-en maradunk saját számításaim szerint aki nem bukik meg.

Ha most el lehetne tanácsolni aki bukásra áll akkor nem lenne osztály.

Aki akar az hagy bukjon meg, mit okoskodnak bele. Nem?

Mindenki úgy rontja el az életét ,ahogy akarja semmi köze senkinek hozzá. Az osztályfőnökünk is mondja, hogy álltok ezzel és ezzel, ki hogy bukik. Erre röhögnek.

A cigányokról nem is írok, mert törlik a kérdésem. De utálom őket. Olyanok mint a majmok.



Érettségi tantárgyak:Így álok.


Angol:5

Irodalom:5

Történelem:5

Fizika:5

Nyelvtan:4

Matek:4


2013. jan. 9. 16:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%

Először is: Hányadik osztály?

Én csak azt tudom javasolni, hogy menj át másik iskolába, ha lehet, mert ez a rossz környezet a te tanulási eredményedet is lerondíthatja, gondolom nem érzed jól magad. Hogy kerültél ilyen iskolába? Ahogy leírtad a sulit, a városunkban található legrosszabb középiskola jutott eszembe, amit mindenki messze elkerül, az általános iskolásokat azzal szokták ijesztgetni, ha nem tanulnak, oda kell majd járniuk... Tényleg szörnyű suli, nincs semmi fegyelem, mert a legretardáltabbak kerülnek oda.

Egyébként én sem értem ezt. Amíg általános iskolás voltam, járt pár gyökér az osztályomba, akik végigbukdácsolták a 8 évet, én személy szerint nem is engedtem volna őket át, mert nem érték el még a 2-es szintet sem...

2013. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
fúúú de sz.r tanárok, hogy ő mondja hogy puskázz. a te helyedbe nem dicsekednék így a jegyeimmel, ha olyan buta vagyok mint a föld. lehet, hogy lepontozol de csak a véleményemet írtam le.
2013. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Figyu, szerintem igenis jó dolog ha az ofőtök törődik veletek.Gondolom elég nagy szégyen neki az osztálya ezért próbál titeket egy kis tanulásra biztatni.Egyébként hányadikosok vagytok mert ennyi bukásnál az sem mindegy
2013. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
56%

1. A tanárok felelőssége is, hogy mit csináltok azalatt az idő alatt, amíg az iskolában vagytok.

2. Lehet, hogy most iszonyú kényelmes puskázással elérni a jó jegyeket, de később (szerintem) lehet hátrányod belőle. Nem pont abból, hogy hanyas voltál fizikából, de hogy tudsz-e tanulni, hogyan állsz a kudarchoz és egyebek.

2013. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

9 osztály, amúgy jól érzem magam.

A magyarok rendesek ,nincs bukott magyar fiú. Csak lányban rengeteg. Na meg egy vagon cigány.


Csak én leszek több tantárgyból kitűnő, még 4-es sem lesz.

A magyar fiúk normálisak, ez komoly ,eddig velük tudtam csak magamat az osztályból.

Cigány fiúk és lányok állatok nincs rájuk más szó. Majmok, ugatnak mint a kutyák, szó szerint. De nekik lehet ,mert cigányok. Sajnos ez az igazság.

Bukott magyar lányok, hát ellógnak,beszólogatnak a tanároknak nagy a képük, hasonlóan a mostani pár lánnyal lógnak órákról. Olyanok mint a prostik. Veri ,magukat, hogy jaj ők micsoda nagy valakik. Közben egy senkik.

Tesin egy lány se tesizik ,mert lusták, de a fiúk közül is csak 8-an általában, volt ,hogy csak 4-en voltunk bent.

2013. jan. 9. 16:35
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A tanárnak az a dolga,hogy tanítson,figyeljen rád az iskolában,az osztályfőnök normális esetben foglalkozik minden gyerekkel és odafigyel rájuk,sajnos manapság sok diák sokat képzel magáról,ezért ha a tanár már rosszul néz rá viszi a családot,hogy megfenyegessék a tanárt,régen tisztelték a tanárokat,manapság sz@rnak a fejükre.
2013. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

de az ilyenekre minek ? , na mindegy jövőre úgy is kevesen leszünk,

Jövőre:

-Nem lesz cigány

-Szerintem csak 10-en leszünk maximum. Mint egy magán suli. Vagy mint egy csoport.

Mondta is az osztályfőnök, hogy legalább 10-en mindig megbuknak, de még hozzá tette ,hogy itt vagy 20-an is buknak.

Van olyan óra ahol csak én írom a táblai anyagot.

2013. jan. 9. 16:51
 8/27 anonim ***** válasza:
Azért ne feledd nem csak 9.-ben lehet bukni hanem 10.-ben is. Nem kell félteni a létszámot :) Ha ennyire zavar az osztály válts sulit. De ne hidd, hogy nem lesznek majmok ott. Csak más lesz a bőr színűk.
2013. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

ha mindenből 5ösöd van, akkor minek mentél ilyen szar suliba?

egyébként ne aggódj, nem maradtok 1en, buknak még hozzátok, ha ilyen szintű az egész suli.

2013. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
10*en
2013. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!