Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sokat bukik a 4hetes babám...

OSLANSZKI ORSOLYA kérdése:

Sokat bukik a 4hetes babám mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szopik? Vagy tápszert eszik? Milyen gyakran és mennyit eszik?
2012. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 coffeez ***** válasza:
Áttérhetsz AR tápszerre, de tök szar íze van, és sztem semmit nem használ. CSak nehezebb emészteni, bántja a pociját majd. Ezt én is végigcsináltam. Sok büfiztetés, sok szünet szopi közbe is. Ágyvég megemelés, szintén nem jött be. Amikor elkezdesz hozzátáplálni egyik napról a másikra fog elmúlni. Még pici, a gyomor záróizom nem zár rendesen. HA nem éhes evés után (nem 100ml-eket bukik vissza), akkor semmi gond. Én pici vizet adtam Neki utána, mert biztos tök szar a szájíze szegénynek. Kitartás, elmúlik ;)
2012. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom hogy kinövi. rokonságba van egy baba aki szintén sokat bukik, ő 5hós és várják hogy ki nőlje. sajna mást nem tudnak tenni.
2012. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én babám is elég bukós volt. Hosszasan büfiztettük (20-25 percig), Espumisan cseppet is kap, ettől könnyebben kijön neki a büfi, a kiságy matracát megemeltük a fejrésznél (nem nagyon max. 10 %-osan), szoptatás közben is büfiztetés, ha cumisüveges akkor főleg, sokszor megállni evés közben, pihizni, hogy ne egyen nagyon mohón.


Kisfiam már 3 hónapos elmúlt, mára már minimálisat bukik, a büfiztetés is 5-10 perc, és a kiságy matracát is visszaraktuk vízszintesbe, persze ha nagyon mohón eszik még most is visszajön egy-egy adag, de tényleg nem számottevő.

2012. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Hogyan táplálod?

Milyen rendszerben?

Mikor bukik?

MEnnyi az a "sok"?

Mennyivel született?

Mennyivel mentetek haza?

MOst hány gramm?

Elöljáróban annyit, hoy az újszülöttek nyelőcsöve sokszor nem záródik rendesen születésükre, de ez normális, élettani dolog is lehet. Ahhoz, hogy ezt megtudjuk, még "belefér-e" ebbe a kategóriába, kérlek, válaszolj a kérdésekre:)!

2012. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megszakítod a szopit esetleg büfiztetsére? az segít?
2012. dec. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!