Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves lányom Facebookon...

12 éves lányom Facebookon idegen fiúkkal folytat erotikus beszélgetéseket. Van valakinek tapasztalata ebben a témában?

Figyelt kérdés
12 éves lányomról a tegnap délelőttig még azt se feltételeztem, hogy érdeklődik a szex iránt, vagy a fiúk iránt. nem úgy öltözik, viselkedik. Véletlenül rányitottam és épp ölelgette magát, akkor kivettem a telefonját a kezéből, s kiderült, hogy álnéven Facebook profilja van, idegen fiúkkal cseveg sokszor hajnalig.

2013. jan. 10. 21:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy épp ölelgette magát???
2013. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal eltiltanám az internettől meghatározatlan időre! Legalább akik addig szórakoztak vele, azok lekopnak és más szerencsétlen kislányokat találnak maguknak. :(

El kell vele őszintén beszélgetni arról, hogy amit csinált, miért veszélyes (hazugság a szülőknek, hamis kép önmagunkról, korai szexuális tapasztalatok szerzése, mások hülyítése, fiúk-férfiak szexuális hergelése, pedofília és csatolmányai). Jó lenne, ha apuka is jelen lenne, és szintén kifejtené a véleményét.

2013. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
51%
még jó jogy 13 év a korhatár a facebookon..
2013. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
82%

Minek neki internetes telefon?

Azt is elvenném, meg a netet is szabályokhoz kötném.

Valamint higgadtan leülnék vele beszélni, hogy miért veszélyes eza móka..

2013. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
55%
Ölelgette magát? Ez maszturbálást jelent? Mert ha igen, akkor jó nagy köcsög vagy hogy letámadtad. Utána kellett volna vele higgadtan beszélni, nem a telefonját kikapkodni a kezéből.
2013. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem az internet es a Facebook a gond, hanem hogy nem ellenőrzött en használja a gyerek. A enyémnek is van, o meg fiatalabb. Együtt regisztraltunk, elmagyaráztam hogy mire valo, mi az amit nem szabad. Időről időre ellenőrzom, ezzel tisztában van es ez igy va jol. A szex ma mar omlik mindenhonnan, persze hogy kíváncsiak meg bele viszik egymást a hulyesegbe. Ezért kell a sok magyarázat es ellenőrzés.
2013. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
82%
Miért van fent a Facebookon? Miért nincs korlátozva az internet? Szüneteltesd az internetet,és beszélgess el vele,még most tedd helyre mielőtt rosszabb lesz.
2013. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
85%
Az, hogy "ölelgeti magát", maszturbál, önmagában nem katasztrófa, sőt természetes folyamat. Ezt bizony el kell fogadnod, hogy ez így megy!!! Lassan nagylánnyá érik, hirtelen megváltozik a teste, menstruálni kezd, nőiesebb lesz, megnő a melle, kikerekedik a csípője, stb. Elkezd érdeklődni a másik nem iránt, talán életében először szerelmes is, amolyan plátói módon. (A fiúknál ebben a korban van az első merevedés és magömlés). Az általunk még gyereknek tartott kislány elkezdi felfedezni a saját testét, és rájön, hogyha bizonyos helyekre nyúl, az bizony nagyon jó érzés. Nos, kedves anyuka, itt az idő a szexuális felvilágosításra! Szerintem a neten is csak azért ismerkedik idegen fiúkkal, mert fél tőletek kérdezni. Ugyanis ti még kislánynak nézitek, akinek még a macijával kellene játszania. Erre utal, hogy neked meg sem fordult még a fejedben, hogy érdeklődhet a szexualitás iránt. Most neked nagyon jófej anyukának kell lenni, aki megértően, nyíltan áll a témához, és biztosítja a lányát, hogy ha kérdése van, nyugodtan forduljon hozzád, tőled választ kaphat, semmi szüksége a netre. El kell mondanod, hogy a szex egy természetes dolog, de nem mindegy, mikor és kivel esik meg a dolog, ki kell várnia azt a fiút, aki érdemes lesz rá pár év múlva, de addig maradjon az életkorának megfelelő szinten. Most felfedezi a saját testét, egy-két év múlva első csók, 16 év körül petting, és szex csak ezután, 17-18 évesen. Nem kell rohannia, minden vágya teljesülni fog, de nem kell megtörténnie 12 évesen. Segíts neki kiadványokkal, magazinokkal, ha kell. Most kell okosan a bizalmába férkőznöd, nehogy 15 évesen terhesen állítson haza! Ja, és az internetet azért a biztonság kedvéért én is korlátoznám... És még valami: ezentúl kopogj az ajtón, mielőtt bemennél a szobájába.
2013. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

raadasul al neven folytatta a beszelgeteseket, ergo esze agaban sem volt igazabol rosszalkodni. Az, hogy erdeklodik a szex irant,es az erotika irant, az normalis. En 20 vagyok, es par evvel ezelott, en is chateltem fiukkal, persze alneven, de jol esett vegre "rossznak latszanom" holott nagyon is jo lany vagyok.

Ha a lanyod nem oltozkodik kihivoan, koranak megfeleloen viselkedik, akkor az legyen a legkisebb bajod, hogy az interneten keresztul erzi jol magat. Inkabb uljetek le beszelgetni a szexrol, ne szidd ezert, de magyarazd el neki az internetes kapcsolatok veszelyeit!

2013. jan. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
11%
Persze, kopogjon, meg miegymás...röhej, 12 évesen még gyerek, ha tetszik, ha nem, ha van menzesz, ha nem.
2013. jan. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!