Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem ért meg anyukám?...

Miért nem ért meg anyukám? Szerdán megyek ortopédiára és anyukám el akar kísérni, de én egyedül szeretnék menni, mert már régóta járok ehhez az orvoshoz és nagy vagyok már nem kell kísérgetni.18/l

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem ért meg?? elmondtad így neki is ezt?? Mondd, hogy ne menjen, megoldod egyedül,vagy hagyd, hogy elkísérjen, de kint várjon meg! abban semmi nincs! De ne azt mondd neki, hogy te már nagy vagy :) hanem , hogy felnőtt nő vagy!
2013. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Be is akar jönni,de este megbeszélem vele,hogy egyedül szeretnék nyugodtabban tudok beszélni az orvossal ha csak én vagyok ott és szeretném egyedül elintézni,önállóan.
2013. jan. 11. 15:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van,,, nyugodtan mondd meg neki, hogy ennyi idősen már kicsit ciki, ha azt hiszi az orvos, hogy téged kísérgetni kell, nem tudsz egyedül ennyit sem elintézni!!! Főleg ortopédián..
2013. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi!! Azt mondta biztos azért nem akarom,hogy ő is jöjjön mert nem szeretem de ez hülyeség imádom anyut de orvoshoz egyedül jobb menni.
2013. jan. 11. 15:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ez orulet... ha nogyogyaszhoz akarsz menni, akk is ott fog ulni a viszgaloasztal mellett? Felnott no vagy, termeszetes, ha ilyen dolgokat egyedul akarsz elintezni... Mondd meg neki, hogy egyedul mesz be, majd ha vegeztetek, beultok a cukiba kicsit beszelgetni, igy o is erzi, hogy szereted, de mint felnott no, ez a te dolgod, maganugyed.
2013. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!
2013. jan. 11. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:

az édesanyádat is értsd meg.

nem téged szeretne idegesíteni, csak aggódik.

Más nagyon örülne neki, ha törődnének vele a szülei, és érdekelnék mi van vele.

Persze tudom, hgy te nem a "más" vagy. Ezért nyugodtan el kell neki mondani, hogy neked jobb lenne, ha ezt egyedül tudnád intézni, jobban tudnál az orvosra figyelni, és természetesen mindent el fogsz mondani neki. Ha pedig úgy érzed, hogy szeretnél támogatást, akkor jelzed neki. Ez utóbbit mindenképpen javaslom, hogy mondd, mert megnyugtatja a szülőket.

Tudom, hogy bosszantó, de örülj neki, hogy ilyen Édesanyád van.


Neked pedig jobbulást kívánok.


CSak nyugodtan


25/N

2013. jan. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerinted bennem van a hiba,hogy egyedül akarok menni? Tényleg úgyis mindent elmondok neki ,de felszabadultabb vagyok az orvosnál ha egyedül megyek be.
2013. jan. 13. 10:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem , nem benned van a hiba, éppen ezért írtam, h te nem a "más" vagy, aki ennek örülne, mert mindenki más dolgokra vágyik, más miatt érzi azt, hogy támogatják. Csak próbáltam rávilágítani, hogy édesanyád nem a bosszantásod miatt szeretne elkísérni, az elutasításod fájdalmat okoz neki. DE: szerintem sem engedhetsz abból, hogy mit szeretnél, mert akkor az esetleges következő alkalommal is ugyanezzel a problémával kell megküzdened.

A lényeg, hogy anyudnak úgy kell elmagyaráznod, hogy miért nem akarod, hogy ne sértsd meg, így is úgy is rosszul fog neki esni. Tehát semmi gond nincs veled :) nem kell kiforgatni a szavaim, csak tanácsot próbáltam adni.

Kitartás, még valószínűleg lesz pár ellentéted az anyukáddal amíg " felnősz" (az én szüleim még néha mindig nem tartanak felnőttnek, pedig 3 éve a párommal élek és 25 éves vagyok:))

2013. jan. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!!!!!!!! :)
2013. jan. 14. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!